Не гірше ніж у Польщі? Кому в Україні платять більше

Не гірше ніж у Польщі? Кому в Україні платять більше,  Близнюк Анна

Через масовий виїзд робочої сили за кордон українські підприємства залишаються без кадрів. Тож більшість роботодавців змушена підвищувати рівень заробітної плати аби скласти конкуренцію іноземним фірмам, що пропонують заробітчанам «золоті гори».

Високу заробітну плату в Україні отримують працівники у сфері обслуговування та ресторанного бізнесу, на будівництві, а також перевізники та навантажувачі.

Якщо із працівниками кафетеріїв та ресторанів усе зрозуміло, то у транспортній галузі із кадрами проблеми виникають іноді доволі серйозні. Найгостріше не вистачає водіїв наприкінці літа.

Тому транспортні компанії змушені брати на роботу водіїв-початківців, а далекобійниками стають маршрутники чи таксисти.

Не зважаючи на пристойну зарплату у 8-16 тисяч гривень на посаді навантажувача мало хто затримується довше ніж 6 місяців чи один рік.Як тільки набираються досвіду, відразу відправляються в Польщу, Чехію та Німеччину, - бідкаються роботодавці.

У будівельній галузі теж конче не вистачає кваліфікованих працівників. Адже якщо в Україні їх зарплата в середньому варіюється від 15 до 20 тисяч гривень, то за кордоном - це відразу $ 1,5-2 тисяч на місяць. Чим вища кваліфікація працівника, тим більше йому готові платити. 

Тому ніхто не бажає залишатися вдома поки має здоров'я та снагу, бо кожен хоче заробити більше, особливо, коли є можливість та й кордони відкриті.

заробітки зарплата професії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
415 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии