• Головна
  • Чи стане "Парк Крюківський" ботанічною пам'яткою природи?
10:40, 12 квітня 2019 р.

Чи стане "Парк Крюківський" ботанічною пам'яткою природи?

Чи стане "Парк Крюківський" ботанічною пам'яткою природи?

Відділ екологічної безпеки Кременчука подав проект рішення «Про надання згоди на створення об’єкту природно-заповідного фонду України – ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Парк Крюківський» на території м. Кременчук». Документ будуть розглядати на прийдешній сесії міськради.

Як йдеться у документі, ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Парк Крюківський» буде створена на базі комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський». Площа парку - 4,9399 га на території м. Кременчука.

Зобов’язання щодо забезпечення режиму охорони та збереження ботанічної пам’ятки природи візьме на себе комунальний заклад культури і відпочинку «Парк Крюківський».

Підстави для такого рішення екологи вбачають у тому, що в парку живуть вісім видів комах, занесених до Червоної Книги України, серед яких й жук-олень. Також на території парку ростуть понад 800 видів дерев й 250 видів чагарників.

Екологічні умови території парку (кліматичні, біотичні фактори) дозволяють розглядати можливість створення тут у майбутньому міського ботанічного саду, - йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення.

Чи стане "Парк Крюківський" ботанічною пам'яткою природи?  , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк #памяткаприроди #червонакнига
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...