Чи стане "Парк Крюківський" ботанічною пам'яткою природи?

Чи стане "Парк Крюківський" ботанічною пам'яткою природи?  ,  Близнюк Анна

Відділ екологічної безпеки Кременчука подав проект рішення «Про надання згоди на створення об’єкту природно-заповідного фонду України – ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Парк Крюківський» на території м. Кременчук». Документ будуть розглядати на прийдешній сесії міськради.

Як йдеться у документі, ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Парк Крюківський» буде створена на базі комунального закладу культури і відпочинку «Парк Крюківський». Площа парку - 4,9399 га на території м. Кременчука.

Зобов’язання щодо забезпечення режиму охорони та збереження ботанічної пам’ятки природи візьме на себе комунальний заклад культури і відпочинку «Парк Крюківський».

Підстави для такого рішення екологи вбачають у тому, що в парку живуть вісім видів комах, занесених до Червоної Книги України, серед яких й жук-олень. Також на території парку ростуть понад 800 видів дерев й 250 видів чагарників.

Екологічні умови території парку (кліматичні, біотичні фактори) дозволяють розглядати можливість створення тут у майбутньому міського ботанічного саду, - йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення.

Чи стане "Парк Крюківський" ботанічною пам'яткою природи?  , фото-1
парк памяткаприроди червонакнига
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
70 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии