Компанія «Місто для людей Кременчук» проводить ремонти під'їздів

Компанія «Місто для людей Кременчук» проводить ремонти під'їздів, Наталья Огиенко

Компанія «Місто для людей Кременчук» реалізує цілий план робіт з виконання поточного ремонту під'їздів багатоквартирних будинків. Основна мета цього заходу – вдихнути нове життя в старі під'їзди.

На даний момент відчути комфорт, побачити красивий вигляд та пройтися по світлому і доглянутому під'їзду цього року можуть мешканці вулиць:

Європейська, 31,під'їзд № 2,

Першотравнева, 32 під'їзд № 1,

Велика Набережна, 11 під'їзд № 4,

Переяславська, 42 під'їзд № 7.

Після проведення робіт зовнішній вигляд під'їздів, змінився кардинально, адже за словами мешканців будинку довгі роки приміщення залишалися без ремонту.

Результатом діяльності майстрів мешканці задоволені: все зроблено гарно та якісно.

На даний час ремонтні роботи ведуться за адресами: вул. М. Борищака, 29 під'їзд №2, вул. Театральна, 35/6, під'їзд №1. Цього року планується виконати ремонт ще у 42 під’їздах.

«Всі розуміють, що наш житловий фонд зношений та потребує оновлення і великих фінансових вкладень. Завдання це складне і багатопланове, але від його виконання залежить якість життя людей. Фінансування ж напряму залежить від надходження коштів за надані послуги. Ми зі свого боку робимо все, щобнаші клієнти у своїх оселях завжди відчували себе комфортно та безпечно», - говорить директор ТОВ "Місто для людей Кременчук» Сергій Зінченко.

Довідка про компанію.

«Місто для людей» - найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, який працює у Києві та 6 інших містах країни. Компанія належить групі MDL, до складу якої входить близько 10 компаній, і управляє 10 млн. кв. м житлової нерухомості. «Місто для людей» пропонує послуги з технічного обслуговування будівель, житлових будинків і прибудинкових територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також по ремонту будинків та експлуатації ліфтів.

містодлялюдей ремонт керуючакомпанія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
77 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии