У 2019 році оформити пенсію можна буде в один клік

У 2019 році оформити пенсію можна буде в один клік,  Близнюк Анна

Як повідомляє Пенсійний Фонд України, у 2019 році буде запроваджено новий сервіс веб-порталу електронних послуг. Так, пенсію можна буде оформити онлайн. Про це розповів заступник Голови правління Пенсійного Фонду Владислав Машкін.

Отже, щоб подати заявку на оформлення пенсії люди зможуть через веб-портал електронних послуг (portal.pfu.gov.ua). Для подачі документів слід зробити скан-копії необхідних документів та заповнити заяву.

Усі дані опрацьовуватимуться в автоматичному режимі, а для громадян зможуть прийти до відділення та отримати готове посвідчення. 

Наразі Пенсійний фонд максимально електронізовує всі функціональні процеси.
«Люди прагнуть не ходити кудись розв'язувати питання, а отримувати послуги, не виходячи з дому, користуючись електронними сервісами. У державі вже багато створено таких електронних сервісів і Пенсійний фонд в цьому плані провів також масштабну роботу. Ми прагнемо бути доступними, прозорими, максимально уникати бюрократичні процедури при обслуговуванні людей і надавати максимальну кількість послуг дистанційно», – наголосив Владислав Машкін.

песійнийфонд документи онлайнсервіс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
111 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии