На фінансування перевезень електротранспортом у бюджеті не вистачає 53 млн гривень

На фінансування перевезень електротранспортом у бюджеті не вистачає 53 млн гривень,  Близнюк Анна

Учора, 24 квітня, на сесії міськради депутати підтримали проект рішення щодо організації надання транспортних послуг з перевезень міським електричним транспортом та «Програму заходів у сфері міського електротранспорту м. Кременчука на 2019-2028 роки».

Втім, під час обговорення питання укладання сервісного договору з КП «Кременчуцьке тролейбусне управління», за словами депутата Олександра Плескуна, різниця по договору склала 53 мільйони гривень, які треба десь знайти, а зробити це посередині бюджетного року неможливо.

На що очільник міста запевнив, що керівництво тролейбусного управління це розуміє та й усі 53 млн бюджет не може виділити, але частково все-таки кошти знайдуть з резервів. А поки що фінансувати управління будуть у рамках бюджетних призначень, що були затверджені на грудневій сесії.

Стосовно запровадження картки кременчужанина, яка дозволить їздити у міському транспорті безкоштовно й про яку депутати говорили протягом останніх двох років, то робота у цьому напрямку ведеться, - наголосив мер.

У свою чергу депутат Микола Порицький назвав договір з тролейбусним управлінням «фількіною грамотою», адже контролювати пасажиропотік, витрати підприємства та кількість перевезених пільговиків неможливо.

Найкращим методом контролю, за його словами, буде пряме субсидіювання пенсіонерів та інших пільговиків з розрахунку 2 поїздки на день.

Раніше ми писали, що згідно з Програмою заходів у сфері міського електротранспорту тариф буде зростати на 50 копійок кожні 3 роки починаючи з 2021 року.

«Це спричинено тим, що останнього разу тариф був піднятий у жовтні 2016 року з 1,5 грн до 2 грн і на сьогодні є значно нижчим за собівартість послуг, яка складає 3,17 грн. Таке поступове підняття тарифу дозволить збільшити доходи підприємства та одночасно уникнути значної соціальної напруженості», - йдеться у Програмі.

тролейбуси тариф пасажиропотік
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
45 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии