• Головна
  • Ціни на навчання у кременчуцьких ВНЗ: де дешевше здобувати вищу освіту
14:20, 12 червня 2019 р.
Надійне джерело

Ціни на навчання у кременчуцьких ВНЗ: де дешевше здобувати вищу освіту

Ціни на навчання у кременчуцьких ВНЗ: де дешевше здобувати вищу освіту

Через два тижні кременчуцькі абітурієнти подаватимуть документи до місцевих ВНЗ. Наші журналісти проаналізували ціни на освітні послуги в коледжах та національному університеті.

Отже, у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського середня ціна за рік навчання на стаціонарі на бакалавра – 8 516 гривень.

Найдешевше вступати на спеціальності «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування», де ціна складає 6650 гривень на рік, а найдорожче – на «Право», бо майбутнім юристам доведеться заплатити по 12 500 гривень.

Ті, хто хоче стати дизайнером та вивчати комп’ютерну графіку мають заплатити по 10 140 грн за рік.

Для майбутніх психологів чи журналістів навчання коштує по 9000 грн на рік, для філологів – 9065 грн.

На факультеті природничих наук, де навчають викладачів фізвиховання, екологів, біотехнологів та геодезистів навчання коштує 7910 грн за навчальний рік.

Факультет економіки, де здобувають освіту економісти та бухгалтери, виставив ціну в 8925 грн на усі спеціальності, а от факультет електроніки та комп’ютерної інженерії «впав у ціні» - навчальний рік там вартує 8040 грн. Один з дешевих для контрактників факультетів - це Інститут електромеханіки, де навчальний рік коштує 7370 грн.

У Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А. С. Макаренка вартість навчання цього року коливається від 8 до майже 10 тисяч гривень за навчальний рік на денній формі.

Тож, абітурієнти з атестатами за 11-й клас платитимуть по 9800 грн за рік, заочники - по 7600 грн. Для вступників на базі 9-го класу навчання коштує 8100 грн. У коледжі пропонують такі спеціальності: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» та «Середня освіта (фізична культура)».

У медичному коледжі ім. В. І. Литвиненка навчання коштує 12 тисяч грн на рік незалежно від спеціальності.

Після 9-го класу до медколежду набирають на такі спеціальності: «Лікувальна справа» та «Сестринська справа», а після 11-го – ще й на «Акушерську справу» та «Стоматологію ортопедичну».

Раніше ми писали про строки прийому до ВНЗ у 2019 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #виші #ціна #коледж #університет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...