
13:31, 26 червня 2019 р.
Надійне джерело
У медицині Кременчука резонанс за резонансом: депутати вимагають звільнення віце-мера Ольги Усанової

Депутати Гордєєва, Костромінов, Піддубна, Роженко та Сідерка вимагають звільнення з посади віце-мера Ольги Усанової.
Запит про це озвучила на сесії міської ради Оксана Піддубна. Вона розповіла, що останнім часом у лікарнях немає кому працювати. Головні лікарі звільняються, скорочено стоматологів та клініки, конкурс на посаду головного лікаря пологового будинку пройшов формально. Санітарок у три рази менше, ніж потрібно в дитячій лікарні. Звільнився дитячий реаніматолог. 16-річна дівчина отримала травму обличчя після вакцинації. Нещодавно у лікарні помер маленький Микитка. За останній термін сталася ціла черга резонансних подій у медицині міста.
При цьому кадровий дефіцит у місті планують перекрити інтернами. Підубна вважає, що не можна так робити, адже інтерни не в змозі підняти медицину міста.
За плечима Ольги Усанової вже не тільки чисельні звільнення спеціалістів, але й смерті, - повідомила депутат під час доповіді.
Тож Оксана Піддубна запропонувала підтримати зобов’язання міського голови звільнити Ольгу Усанову.
«За» проголосували лише 5 депутатів. Рішення не було прийнято.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:08
6 грудня
14:05
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада