• Главная
  • Кременчуцькі заклади освіти перевірять на наявність загроз для життя
09:39, 3 июля 2019 г.
Надежный источник

Кременчуцькі заклади освіти перевірять на наявність загроз для життя

Кременчуцькі заклади освіти перевірять на наявність загроз для життя

Сьогодні у міськвиконкомі відбулася комісія.

До місцевої влади "зверху" надійшло розпорядження з вимогою до початку навчального року перевірити усі місця масового перебування дітей – будівлі дошкільних, шкільних, пришкільних, позашкільних освітніх закладів.

Віце-мер Дмитро Кравченко розповів, що, як приклад, художня школа має проблеми. Задня частина стіни є й парканом, вона рухається навіть від невеликого навантаження.

Тож Кравченко пояснив:

- Ми директора зобов’язуємо звернутися до міського голови та висвітлити цю проблему. Ми цим підтверджуємо, що ми знаємо про проблему.

Ми вже вирішували подібні проблеми. Якщо ще є десь аварійні місця у об’єктах, варто зараз про них поінформувати міську владу, інакше, у разі нещасного випадку, хтось сяде, або залишиться без роботи.

Щоб потім не казали…

Дмитро Кравченко наголосив на тому, що у Кременчуці немає у жодному закладі пожежної сигналізації. Але про це мають бути листи.

Цікавили Кравченко особливо аварійні паркани та елементи споруд, які несуть загрозу життю. Також він нагадав, що нещодавно у новобудову влучила блискавка. Він дав доручення перевірити будівлі садочків та шкіл на наявність громовідводів.

Керівник художньої школи додав, що на території є кілька дерев, яким більше 100 років. Він просив не чіпати ці дерева, адже вони – історична цінність. Він просив коли будуть зносити огорожу, щоб побудували паркан з тих же цеглин.

Працівники виконкому опрацюють питання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#школи #небезпека #садочки #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...