З 1 жовтня змінюється порядок отримання пільг на оплату комуналки

З 1 жовтня змінюється порядок отримання пільг на оплату комуналки, Эвелина Яблонська

Управління соцзахисту інформує кременчужан.

З 1 жовтня 2019 року запроваджується механізм надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»

Пільги мають надаватися у грошовій формі: безготівковій і готівковій.

Пільги надаватимуться у грошовій формі через АТ «Ощадбанк».

За заявою пільговика надання пільг може проводитися у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком.

Громадяни, яким пільга буде надаватися у грошовій формі (у тому числі готівковій), зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі виникне заборгованість з оплати послуг, пільги йому будуть надаватися з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

Розрахунки суми пільг будуть проводитися органами соціального захисту населення.

За отриманням інформації щодо будь яких питань, пов’язаних з нарахуванням пільги, пільговикам необхідно звертатися до органів соціального захисту населення.

За отриманням інформації щодо спожитих послуг, нарахованих сум за послуги, розміру заборгованості пільговики звертаються до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

За отриманням інформації щодо операцій, здійснених за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів управителем, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ «Ощадбанк».

Тим пільговикам, які бажатимуть отримувати свою пільгу готівкою, в жовтні 2019 року потрібно буде звернутись до управлінь соціального захисту населення, написати відповідну заяву і надати реквізити банківського рахунку АТ «Ощадбанк».

За більш детальнішою інформацією пільговикам можна звертатися за місцем реєстрації до управлінь соціального захисту населення:

По Автозаводському району: проспект Свободи, 66 каб. 27, тел.758681.

По Крюківському району: вул. Івана Приходька, 90 тел. 62335.

пільги зміни комуналка кременчук гроші
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
259 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии