• Главная
  • Що робити у разі виникнення пожежі на виборчій дільниці.
09:26, 4 июля 2019 г.
Надежный источник

Що робити у разі виникнення пожежі на виборчій дільниці.

Що робити у разі виникнення пожежі на виборчій дільниці.

 Пожежники Кременчука нагадують, що робити у разі виникнення пожежі на виборчій дільниці.

Для запобігання виникнення пожеж на парламентських виборах 21 липня 2019 року Кременчуцьке МРУ рекомендує громадянам дотримуватись основних правил пожежної безпеки: у приміщеннях виборчих дільниць заборонено використовувати джерела відкритого вогню, палити, а у разі виявлення пожежі чи ознак горіння негайно повідомити пожежно-рятувальну службу за номером «101», вказавши адресу, місце пожежі, своє прізвище та повідомити про пожежу голову виборчої комісії.

Зокрема, виборчі дільниці повинні бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння, евакуаційні виходи утримуватись не захаращеними та не замкненими. Також, заборонено на виборчих дільницях залишати без нагляду ввімкненні електроприлади та встановлювати кабіни для голосування на шляхах евакуації, під електрощитами.

Відповідальність за пожежну безпеку приміщень виборчих дільниць несуть голови виборчих комісій і керівники установ, підприємств та організацій у будівлях яких вони розташовані. Усі члени виборчих комісій повинні пройти інструктаж з дотриманням вимог пожежної безпеки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#пожежа #вибори #комісія #виборці
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...