Підсудні, судді, свідки та відвідувачі будуть відокремлені у судах: плануються нові норми ДБН

Підсудні, судді, свідки та відвідувачі будуть відокремлені у судах: плануються нові норми ДБН, Эвелина Яблонська

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України знову оновлює державні будівельні норми.

Цього разу руки дійшли до проектування приміщень судів, мова про проектування шляхів евакуації з кожного відокремленого приміщення для кожної категорії відвідувачів і працівників: суддів, підсудних, свідків, інших відвідувачів.

Це вдвічі збільшить безпеку приміщень при пожежах та інших ситуаціях.

Планується при проектуванні будівель сучасних судів передбачати окремі шляхи евакуації для суддів, підсудних, свідків, звичайних відвідувачів. І навіть можливі вертолітні майданчики.

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе повідомляє, що наразі вивчається міжнародний досвід, щоб краще втілити в Україні.

Крім цього, було запропоновано проводити зонування приміщень судів за категоріями відвідувачів/працівників, зокрема, розмежовувати потоки людей і проектувати окремі ліфти і сходові клітини для кожної з категорій: суддів, підсудних, свідків, інших відвідувачів. Це дозволить ще мінімум на 30% підвищити безпеку кожного з них.

суд дбн норми будівництво
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
38 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии