• Главная
  • Полтавчанин купив та хотів перепродати скіфські наконечники поштою у РФ, але прокуратура втрутилася
11:47, 14 июля 2019 г.
Надежный источник

Полтавчанин купив та хотів перепродати скіфські наконечники поштою у РФ, але прокуратура втрутилася

Полтавчанин купив та хотів перепродати скіфські наконечники поштою у РФ, але прокуратура втрутилася

За грошову винагороду чоловік контрабандою намагався переправити на територію РФ археологічну колекцію знахідок VII ст. до н.е. – IV ст. н.е.

Правоохоронці викрили мешканця  Полтави, який спочатку придбав, а потім намагався переправити на територію Російської Федерації, з приховуванням від митного контролю, археологічну колекцію знахідок VII ст. до н.е. – IV ст. н.е., які належать до культурних цінностей, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення.

Слідство встановило, що 35-річний чоловік на одному з сайтів у мережі Інтернет знайшов покупця. Тож предмети старовини - скіфські наконечники для стріл та інші предмети старовини чоловік погодився переслати до РФ поштою.

У митній декларації, чоловік вказав неправдиві відомості.

Вилучене оглянули судові мистецтвознавці - ці предмети є наконечниками для стріл, що становлять археологічну колекцію скіфських наконечників для стріл VII ст. до н.е. – IV ст. н.е. і належать до культурних цінностей, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення.

Свою вину у вчиненні контрабандного пересилання історичних та культурних цінностей чоловік повністю визнав та надав детальні покази щодо обставин вчинення злочину.

Обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 (закінчений замах на вчинення контрабанди культурних цінностей, переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю культурних цінностей) КК України, скеровано до суду для розгляду по суті.

За матеріалами прокуратури Полтавської області.

Фото довільне, з відкритих джерел.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#скіфи #наконечник #контрабанда #полтава
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...