• Главная
  • Презентовано портал онлайн-аналітики державних підприємств ProZvit
11:10, 14 июля 2019 г.
Надежный источник

Презентовано портал онлайн-аналітики державних підприємств ProZvit

Презентовано портал онлайн-аналітики державних підприємств ProZvit

12 липня 2019 презентовано портал онлайн-аналітики державних підприємств ProZvit. Портал розроблений Мінекономрозвитку разом Командою підтримки реформ Мінекономрозвитку, Прозорро.Продажі, за підтримки Transparency International Ukraine, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

На порталі зібрані фінансові показники понад 3500 державних підприємств, які перебувають в управлінні центральних органів виконавчої влади. Ознайомитись детально із порталом та його можливостями можна за посиланням - https://prozvit.com.ua.

 Раніше вся звітність державних підприємств була паперовою і лежала в архівах міністерств, а відтепер усі держпідприємства звітують в електронній формі і фінансові показники їхньої діяльності агрегуються на порталі ProZvit. Кожен журналіст чи експерт може зайти на портал та перевірити, чи є підприємство прибутковим та який фінансовий результат отримало за рік.

В 2018 році з 3633 державних підприємств, що перебувають в управлінні органів виконавчої влади, 2327 працюючих підприємств. 1474 з них прозвітували за 2018 рік.

 Ефективне управління неможливе, якщо держава не може змусити свої підприємства навіть прозвітувати. Підходи до управління державним сектором мають бути суттєво переглянуті через приватизацію та підсилення корпоративного управління.

З січня 2019 року за спільним наказом Мінфіну та Мінекономрозвитку заповнення бази порталу стало обов’язковим для всіх державних підприємств України. ДП подають до бази всі форми фінансової звітності, а також фінансові плани.

На головній сторінці портал дає змогу ознайомитись із базовою статистикою державного сектору економіки: загальна кількість державних підприємств усіх форм власності, з них - кількість працюючих, з них - кількість таких, що подали звітність за обраний період, з них - кількість прибуткових і загальна сума фінансового результату (прибутку/збитку) по цих підприємствах.

На порталі також можна знайти посилання на аналітичні звіти по найбільших державних підприємствах України ТОП-100, починаючи з 2014 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#звіт #підприємства #кременчук #портал
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...