• Главная
  • Причини виникнення аварійних ситуацій в будинках та їх вирішення
10:55, 24 июля 2019 г.
Надежный источник

Причини виникнення аварійних ситуацій в будинках та їх вирішення

Причини виникнення аварійних ситуацій  в будинках та їх вирішення

Розглядаючи житлову сферу глобально, можна сказати, що на сьогоднішній день це одна з найбільш гострих і важко вирішуюмих проблем в нашій країні.

Якщо говорити безпосередньо про проблему аварій та позаштатних ситуацій у будинках, то потрібно зазначити, що навіть за допомогою вжитих заходів у цій галузі, з боку держави і керуючих компаній, дана проблема вирішується досить складно. Багато в чому це пов'язано наявністю великої кількості аварійного фонду.

Близько 75% житлового фонду України було побудовано до 1985 року і він вимагає не тільки термомедернизации, але і ремонту.

Адже в процесі експлуатації, будинок зазнає фізичного зносу і інших зовнішніх впливів, внаслідок чого з'являються різні несправності та дефекти.

Дефекти погіршують експлуатаційні якості не тільки покрівельних покриттів та інженерних комунікацій, але і будівлі в цілому, істотно скорочуючи його нормативний термін служби.

Наприклад, кожного дня до компанії Місто для людей Кременчук надходить близько 140 заявок на проведення ремонтних робіт з них 20 – 30 % це аварійні заявки.

Фахівці компанії ліквідують різного роду аварійні ситуації, міняють труби водопостачання та теплопостачання, роблять ремонти під'їздів, покрівель, фасадів і багато іншого, а це все коштує чималих грошей.

Для усунення аварійних ситуацій, в компанії «Місто для людей Кременчук» є аварійна бригада, яка являє собою механізований підрозділ цілодобової аварійної служби, що бере участь в оперативному усуненні причин аварії або запобігання поширення наслідків аварій.

В процесі аварійних робіт, фахівці дотримуються вимоги охорони праці і техніки безпеки,забезпечуючи тим самим безпеку аварійних робіт для життя і здоров'я людей, їх майна і навколишнього середовища.

Спеціалістами компанії на регулярній основі проводиться поглиблений огляд, як інженерних мереж так і будинків в цілому. Це дозволяє своєчасно виявляти дефекти, встановлюючи при цьому можливі причини їх виникнення.

Після чого визначається технічний стан будівлі, розробляється перелік і склад робіт по усуненню всіх знайдених дефектів. Ця робота не така помітна багатьом, але так важлива для кожного мешканця.

Для клієнтів компанії працює цілодобовий call - центр, де приймають і обробляють заявки цілодобово за телефонами: (067)- 341- 41- 41 та (0536) 70- 04 -41.

«Ми готові реалізувати всі свої задуми, але при наявності достатнього фінансування. Ні для кого вже не є новиною те, що для приведення будинків у задовільний технічний стан і далі підтримування його в такому стані є завданням складним та затратним .

А фінансування напряму залежить від надходження коштів за надані послуги. Кожного дня ми намагаємося оновлювати свій житловий фонд, підвищувати рівень обслуговування наших клієнтів та надавати європейську якість обслуговування в кожен дім», - говорить директор " Місто для людей Кременчук" » Сергій Зінченко..

Пам'ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#аварійність #будівлі #компанія
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...