• Главная
  • Чоловічий стриптиз та тонкий гумор: кременчужанок розважали "Мужики за викликом"
11:05, 25 июля 2019 г.
Надежный источник

Чоловічий стриптиз та тонкий гумор: кременчужанок розважали "Мужики за викликом"

Чоловічий стриптиз та тонкий гумор: кременчужанок розважали "Мужики за викликом"

Учора, 24 липня, в приміщенні Міського палацу культури зібралося чимало кременчуцьких жінок бальзаківського віку аби подивитися на "Мужиків за викликом" від "Сучасного театру". 

У першій частині вистави глядачі та глядачки познайомилися з головним героєм - Вовою Дрючкіним. Він - харизматичний, з почуттям гумору чоловік середніх літ, безробітний. У пошуках роботи натрапляє на цікаве оголошення у газеті, де потрібні чоловіки "за викликом".

"Що я не зможу цвях забити чи полагодити кран? Зможу" - чоловік вирішує спробувати себе у новій професії. Однак під час співбесіди начальник просить його роздягнутися. Нічого не підозрюючи Володимир виконує усі умови і з радістю дізнається, що йому платитимуть аж 10 доларів за годину. Почувши, що на роботі можна суміщати приємне з корисним чоловік залюбки погоджується працювати в конторі "Гарячий пістолет".

Приготувавши як слід до "викликів" Володимир, а тепер вже Вольдемар (професійне прізвисько) в очікуванні насолоди від "робочого процесу" та аби не осоромитися перед клієнтками випиває забагато віагри. 

Однак в перший робочий день новенькому не щастить, жінки хочуть лише аби він прибирав, ремонтував полички та виконував іншу не цікаву для нього роботу.

Вольдемар з часом завойовує своїх клієнток веселою вдачею, почуттям гумору та безпосередністю. А ще виявляється, що у нього талант до письменства, хоча фігура його далека від ідеалу, він не танцює стриптиз як його колеги, а його манери не можна назвати джентльменськими, втім він знаходить підхід до кожної клієнтки. 

Тому стає найпопулярнішим, а всі жінки хочуть лише Дрючкіна. Через завдання з рольовими іграми Вольдемар потрапляє у неприємну ситуацію з поліцією. Його шантажують в'язницею й пропонують взяти участь у "секретній операції" з розкриття шпіонки, де він отримує травму й провалює "діло".

Після цього випадку Володимир приймає доленосне рішення - піти з професії й одружитися з однією з клієнток - бібліотекаршею-одиначкою. Вистава закінчується щасливо: Дрючкін стає зіркою шоу-бізнесу й одружується з коханою.

Задум автора полягає у тому, що часто чоловіки змушують своєю поведінкою жінок вживати надзвичайих заходів: вони готові платити за чоловічу увагу та ніжність.

Чоловічий стриптиз та тонкий гумор: кременчужанок розважали "Мужики за викликом", фото-1
Чоловічий стриптиз та тонкий гумор: кременчужанок розважали "Мужики за викликом", фото-2
Чоловічий стриптиз та тонкий гумор: кременчужанок розважали "Мужики за викликом", фото-3
Чоловічий стриптиз та тонкий гумор: кременчужанок розважали "Мужики за викликом", фото-4
Чоловічий стриптиз та тонкий гумор: кременчужанок розважали "Мужики за викликом", фото-5
Чоловічий стриптиз та тонкий гумор: кременчужанок розважали "Мужики за викликом", фото-6
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вистава #комедія #стриптиз #актори #сцена
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...