• Шахіст з Горішніх Плавнів став одним з кращих у світі
09:44, 12 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Шахіст з Горішніх Плавнів став одним з кращих у світі

Юний житель Горішніх Плавнів Микита Широбоков став одним з кращих шахістів світу. Він представляв нашу країну на 21-му інтернаціональному Кубку Іспанії з шахів.

Змагання проходили десять днів, а між собою поборолися за звання кращих 205 спортсменів з різних країн. Так, вихованець відділення шахів ДЮСШ №1 посів четверте призове місце.

Отже, хлопець отримав грошовий приз від Федерації шахів Іспанії. Подарунком для переможців стала й безкоштовна екскурсія по кращих місцях Барселони.

Микола братиме участь у турнірі, де учасники змагатимуться за Кубок Львова, а потім в міжнародному шаховому фестивалі шахів "Kyiv Summer – 2019".