"Кременчукводоканал" підвищує тарифи на кругленьку суму, тож кличе на обговорення охочих

"Кременчукводоканал" підвищує тарифи на кругленьку суму, тож кличе на обговорення охочих

"Кременчукводоканал" підвищує тарифи. Запрошує на обговорення у Кременчуці, а ось записуватися на обговорення треба по електронній пошті, або у Полтаві. Якщо щось не влаштовує у цьому порядку, скаржитися треба у Київ.

Коротше кажучи - як завжди, все для того, щоб кременчужани менше скаржилися.

"Кременчукводоканал" оголосив про проведення відкритого обговорення схваленого проекту постанови НКРЕКП щодо встановлення (коригування) тарифів на 2019 рік

Тож вони повідомляють про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП  щодо встановлення (коригування) тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік, яке відбудеться 04 вересня 2019 року о 12:00 за адресою: м. Кременчук, пр. Героїв Бресту, 35а.

Проект постанови НКРЕКП та матеріали, що обґрунтовують прийняття рішення, оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2019/pr_209/pr_209-2019.pdf.

"КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ затверджують тарифи:

на централізоване водопостачання – 7,92 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість), а з ПДВ - 9,50 грн за 1 куб. м платитиме населення;

на централізоване водовідведення – 8,91 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість), а з ПДВ - 10,69 грн за 1 куб. м платитиме населення;

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 02 вересня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою:

Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Полтавській області, 36004, м. Полтава, бульвар Богдана Хмельницького, 12 А; e-mail: [email protected] .

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 02 вересня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail: [email protected], контактна особа: Рачук Алла Миколаївна, тел. (044) 207-19-69 або [email protected]

вода гроші тарифи кременчукводоканал
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
715 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии