Викиди промислових підприємств в Україні планують зменшити

Викиди промислових підприємств в Україні планують зменшити

Представники Міненерговугілля, Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, а також представники екологічних рухів обговорили 6 вересня питання промислового забруднення в Україні, зокрема щодо імплементації Директиви 2010/75/ЄС «Про контроль промислового забруднення».

В Україні впроваджується Нацплан, метою якого є поступове скорочення викидів діоксиду сірки, оксидів азоту та речовин у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом, від існуючих великих спалювальних установок, номінальна теплова потужність яких становить 50 МВт і більше, і перший дозвіл на викиди або дозвіл на проектування установки видано до 1 липня 1992 року. Після завершення терміну дії Нацплану всі спалювальні установки мають відповідати вимогам Директиви 2010/75/ЄС по викидах вищеперелічених забруднюючих речовин.

Сторони обговорили проблемні питання оприлюднення погодинного обліку роботи установок, подальших заходів стосовно впровадження Національного плану скорочення викидів від великих спалювальних установок, завдання і повноваження новоутвореного Міністерства енергетики і захисту довкілля України в межах впровадження Нацплану та імплементації Директиви в цілому.

У процессі визначення механізму фінансового забезпечення реконструкції, модернізації, технічного переоснащення та виведення з експлуатації великих спалювальних установок і окреслили перспективний план заходів щодо впровадження Нацплану.

екологія план гроші установки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
38 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии