
11:42, 13 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Велике переселення по-кременчуцьки: лікарів поліклініки Богаєвського переселяють на Троїцьку

З кінця вересня вузькопрофільні фахівці центру первинної медико-санітарної допомоги №1 прийматимуть пацієнтів у колишній стоматологічній поліклініці №3 на Троїцькій, 2.
Рішення про такий "переїзд" було прийнято на травні сесії міськради. Сімейні ж лікарі залишаться вести прийом у приміщенні ЦПМСП, що на вулиці Мазепи.
Тож, тепер взявши направлення в сімейного лікаря пацієнти мають їхати на Троїцьку аби записатися на прийом до спеціалістів поліклініки першої міської лікарні ім. Богаєвського.
Як повідомили в реєстратурі поліклініки, ймовірно, прийом вузьких спеціалістів розпочнеться з 18 вересня. Однак, за словами завідуючої поліклініки першої міської лікарні ім. Богаєвського Аліни Педоренко, терміни можуть змінюватися.
А от цього тижня на прийом лікарів кременчужани вже не могли потрапити.
Скоріш за все на Троїцькій прийом вестимуть ті ж вузькопрофільні фахівці, що й в ЦПМСП: хірург, травматолог, невропатолог, невролог, отоларинголог, кардіолог, уролог, ендокринолог, інфекціоніст.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:43
8 червня
12:40
2 червня
Оголошення
08:45, 9 червня
10:56, 5 червня
07:55, 7 червня