• Головна
  • Держспоживслужба закликає кременчужан рятувати дітей: статистика хвороб жахлива
07:59, 14 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Держспоживслужба закликає кременчужан рятувати дітей: статистика хвороб жахлива

Держспоживслужба закликає кременчужан рятувати дітей: статистика хвороб жахлива

Жахливу статистику захворювань серед маленьких кременчужан наводить Держспоживслужба.

У зв'язку з цим закликають батьків оговтатися та рятувати дітей. Відповідне звернення опубліковане на сайті міськвиконкому.

Заступник начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Юлія Потреба звернулася до кременчужан:

У дітей віком від 0 до 14 років та підлітків від 15 до 18 років в зв’язку з вживання шкідливої їжі відмічаються такі захворювання, як жовчокам`яна хвороба, захворювання кишково-шлункового тракту, холецистит, хвороби підшлункової залози, цукровий діабет, гастрит, дуоденіт, ожиріння та інші.

Держспоживслужба закликає кременчужан рятувати дітей: статистика хвороб жахлива , фото-1

Що робити, та як змусити дитину харчуватися нормально, розповідають спеціалісти.

Які продукти відносять до шкідливих?

Сучасне харчування сильно переробленою промисловою їжею, в якій багато насичених жирів, цукру, харчових добавок та солі небезпечне для людини. Така їжа не приносить користі організму й провокує різні хвороби.

На думку дієтологів і лікарів-педіатрів, для дітей особливо шкідливими вважаються такі продукти харчування:

1. Солодощі (шоколадні батончики, тістечка, цукерки, глазуровані сирки), які не несуть ніякої користі малюкам. Їхня величезна калорійність та хімічні добавки негативно позначаються на стан практично всіх систем організму, а цукор у складі призводить до захворювань зубів.

2. Чіпси та сухарики — хімія і жир є основними компонентами даної їжі, що є надзвичайно шкідливим для дитячого організму.

3. Копченості (ковбаси, шинка та інші продукти), переповнені консервантами й спеціями, містять також важко переварювані жири, а тому не можуть бути присутніми в раціоні дитини. Магазинні копченості небезпечні для здоров’я ще й через те, що в процесі їх отримання використовують рідкий дим, який утворює канцерогени.

4. Фаст-фуд — у їжі швидкого приготування майже немає натуральних і корисних речовин для організму, зате присутня велика кількість різноманітних ароматизаторів, барвників, добавок, підсилювачів смаку та запаху.

5. Газовані напої та солодкі магазинні соки, які містять велику кількість цукру, барвників та ароматизаторів. Крім того, високий вміст кислоти в газованих напоях сприяє вимиванню із кісток кальцію. Краще надати перевагу натуральній воді, трав’яному чаю, свіжовичавленим домашнім сокам, узварам і компотам.

6. Консерви (рибні та м’ясні, а також будь-які консервовані фрукти та овочі) — це просто «мертва» їжа з великим вмістом харчових добавок і повною відсутністю корисних мікроелементів. У раціоні маленьких дітей не має бути навіть продуктів домашнього консервування.

7. Кетчуп і майонез — фабричні продукти містять занадто багато консервантів і підсолоджувачів, щоб давати їх дітям. А от вживання домашніх соусів у невеликих кількостях не матиме шкоди для організму малюка.

8. Напівфабрикати — можуть стати знахідкою для багатьох зайнятих мам, але насправді подібна їжа зовсім не підходить дітям. Крім якості магазинних пельменів і котлет, яка є досить сумнівною, варто пам’ятати, що в заморожених продуктах накопичуються шкідливі канцерогенні речовини.

Цей список можна продовжити, додавши в нього:

кукурудзяні палички,

попкорн,

локшину швидкого приготування,

морозиво, яке виготовляється із замінників молока та вершків,

а також будь-які швидкорозчинні супи та напої.

Цей перелік вбиває імунітет та здоров’я в цілому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#статистика #діти #харчі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...