Справжня казка для хворих діток: в Полтавському відділенні онкогематології завершили ремонт

Справжня казка для хворих діток: в Полтавському відділенні онкогематології завершили ремонт

Раніше ми писали про те, що наші кременчужанки разом з полтавськими матусями збирають кошти на ремонт в Полтавському відділенні онкогематології, де лікуються й маленькі кременчужани.

Ремонт у маніпуляційній та кімнаті для ігор вже завершено. Про це написала у Фейсбук Тетяна Ященко.

«Наша пандова маніпуляційна - найкраща, світла, добра, гарна й зроблена із завзяттям та любов'ю. Тільки коли усі вірять й об'єднуються разом, тоді можна досягати нереальних цілей», - наголосила пані Тетяна.

Справжня казка для хворих діток: в Полтавському відділенні онкогематології завершили ремонт, фото-1

Розмальовані стіни, яскраві іграшки, новенькі меблі, купа книжок та усміхнені обличчя – завдяки усім небайдужим до хворих діток та насназі нашим землячкам вдалося створити справжню казку для дітлахів.

Тетяна Ященко особисто подякувала усім, хто долучився до процесу, в тому числі й завідувачці відділення Світлані Шевченко, яка довірилася волонтерам та допомагала під час проведення ремонту.

Справжня казка для хворих діток: в Полтавському відділенні онкогематології завершили ремонт, фото-2
Справжня казка для хворих діток: в Полтавському відділенні онкогематології завершили ремонт, фото-3

До речі, крісло в маніпуляційну закупили в магазині медтехніки «Віола» у Полтаві за 48 тисяч гривень, допоміг у придбанні крісла фонд «Капітошка».
У кімнаті для ігор теж завершили ремонт.

«Кімната для ігор вийшла легка, світла, затишна та казкова. Мені дуже хочеться, щоб ця кімната ніколи не була заповнена дітьми, що вони приходили сюди лише тоді, коли приїжджають здати контрольні аналізи. Щоб було якомога більше порожніх кімнат. Щоб лікарі посміхалися, коли читають аналізи, а медсестри раділи, що не треба ставити катетери. Хочу побачити усіх, хто зараз тут лікується здоровими, щасливими й дорослими», - зазначила Тетяна.

На відео кімната для ігор до та після ремонту:

Справжня казка для хворих діток: в Полтавському відділенні онкогематології завершили ремонт, фото-4 Справжня казка для хворих діток: в Полтавському відділенні онкогематології завершили ремонт, фото-5 Справжня казка для хворих діток: в Полтавському відділенні онкогематології завершили ремонт, фото-6 Справжня казка для хворих діток: в Полтавському відділенні онкогематології завершили ремонт, фото-7

Надалі жінки планують зробити ремонт в душовій.

Картка для допомоги: 5168 7422 2432 6375 Ященко Тетяна.

онкологія хвороба допомога ремонт відділення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
57 просмотров в июле
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии