«МДЛ Кременчук» завжди приходить на допомогу своїм клієнтам

«МДЛ Кременчук» завжди приходить на допомогу своїм клієнтам

Компанія «Місто для людей Кременчук» щодня виконує роботи по утриманню житлового фонду та прибудинкової території. Для компанії дуже важливо, щоб у кожного клієнта в будинку був комфорт та затишок.

Докомпанії звернулися мешканці будинку 32, по вулиці Першотравнева. Вони повідомили про те, що у них виникли проблеми з гарячим водопостанням.

При виїзді на місце, фахівцями компанії було встановлено, що в підвальному приміщенністався порив трубопроводу гарячого водопостачання.

При подальшому огляді інженерних мереж будинку,спеціалістами компанії було встановлено, щоу незадовільному стані також знаходяться інженерні мережі холодного водопостачання.

Щоб не допустити аварійних ситуацій в майбутньому, керівництвом компанії було прийняте рішення, провести заміну близько120 м інженерних мереж холодного та гарячого водопостачання в підвальному приміщенні будинку вже зараз.

Були потрачені чималі кошти.Але, як і планувалося, всі роботи були виконані в назначений термін.

«Будь-які аварії і несправності в будинку фахівці нашої компанії намагаються відновлювати в максимально можливі терміни. Адже вчасно усунуті несправності, особливо аварійного характеру є запорукою комфорту мешканців житлових будинків і прямим обов'язком будь-якої керуючої компанії або комунального підприємства.

Наша компанія завжди дбає про комфорт та безпеку своїх клієнтів та завжди готова прийти їм на допомогу» – говорить головний інженер компанії «МДЛ Кременчук» Андрій Плужник.

Пам'ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

Є ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з фахівцями по телефону +38 (067) 341-41-41, або пишіть нам на email: mdlkremenchuk@ukr.net.

місто_для_людей водопостачання ремонт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
30 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии