Сучасні моделі захищених ноутбуків

Ноутбуки із захищеним корпусом зявились у 1980-х роках та відразу зацікавили військових, вчених та працівників зі сфери важкої промисловості. Зараз щороку продається близько мільйона таких пристроїв. Вони відрізняються від звичайних ноутбуків більш міцним корпусом та високою продуктивністю.

Головні види захищених ноутбуків

Існує класифікація ноутбуків із захищеним корпусом, в яку входить 4 головні групи. Перша – це Business rugged, лептопи створені для роботи за межами офісу. Такі пристрої мають конструкцію шасі з магнієвого сплаву та частковий захист від падінь та ударів. Жорсткий диск захищений оболонкою, що забезпечує амортизацію. Клавіатура має вбудовану дренажну систему, яка захищає пристрій від пролитої рідини.

Наступна група захищених ноутбуків semi-rugged. Такі пристрої підходять користувачам, які часто бувають в дорозі та потрапляють в несприятливі погодні умови. Найбільш важливі складники захищені від дії вібрацій. Також пристрій має механізм, що запобігає потраплянню піску, пилу та води.

Сучасні моделі захищених ноутбуків, фото-1

Третя група пристроїв називається fully-rugged. Корпус таких ноутбуків створений спеціально для захисту всіх компонентів системи. Дисплей такого ноутбуку дозволяє працювати при дуже яскравому світлі сонця, а матриця стійка до перепадів температури, що забезпечує роботу лептопа навіть в спеку.

Найбільш захищений клас ноутбуків – ultra-rugged. Такі пристрої коштують дорого, але дозволяють працювати в будь-яких екстремальних умовах.

Популярні моделі захищених ноутбуків

Компанія Panasonic – один із найбільш відомих виробників захищених лептопів. Вони виробляються під окремою маркою Toughbook. В серію зараз входить 3 моделі:

  • Toughbook 31 третього покоління;

  • Toughbook 31;

  • Toughbook 53.

Ці пристрої підходять під класифікацію business rugged.Такі ноутбуки якісно зібрані й добре працюють в нестабільних погодних умовах. Toughbook 31 третього покоління має сертифікати, що гарантують роботу пристрою при наявності електромагнітних перешкод.

Добре себе зарекомендували ноутбуки Dell. Вони більш доступні, їх можна придбати на сайті https://eldorado.ua/. Виробник не створював окремий бренд, а лише виділив їх в лінійку Latitude, в яку входять моделі:

  • Dell Latitude E6430 ATG;

  • Latitude 14 Rugged Extreme;

  • та трансформер Latitude 12 Rugged Extreme.

Перший ноутбук має рівень захисту semi-rugged, а інші – fully-rugged. Крім міцного корпусу, ці пристрої мають технічні переваги та високу обчислювальну потужність. Замість амортизувальних оболонок виробник встановив твердотілі масиви обємом від 128 до 512 ГБ.

Знаковим виробником захищеної техніки є компанія Getac. Цей виробник створює пристрої, які працюють в найбільш екстремальних умовах. Зараз компанія випустила 7 моделей із класами semi-rugged, fully-rugged та ultra-rugged. Всі лептопи серії мають високий рівень захисту від дії вологи та пилу, високу стійкість до ударів та падіння. Окремі моделі мають «нічний режим», що дозволяє працювати з використанням приладу нічного бачення.

Висновок

Захищений ноутбук знадобиться користувачам, яким часто доводиться працювати в складних погодних умовах або мандрівникам. Така техніка не зламається в разі падіння, удару та при різких перепадах температури. Захищені ноутбуки різняться ціною та технічними характеристиками, але кожен може обрати для себе найбільш зручний варіант.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
19 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии