Змонтований відеозапис та численні порушення: у Кременчуці учасника бойових дій безпідставно звільнили з Нацполіції

Змонтований відеозапис та численні порушення: у Кременчуці учасника бойових дій безпідставно звільнили з Нацполіції

До нашої редакції звернулась адвокат Болгар Олена Ігорівна з проханням висвітлити питання незаконного звільнення її клієнта Денисюка І. С. з посади інспектора-кінолога групи кінологічного забезпечення діяльності територіальних підрозділів кінологічного центру ГУНП в Полтавській області.

Зазначимо, що пан Денисюк є учасником бойових дій та нагороджений відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції".

Як виявилося, підставою для звільнення Денисюка І. С. було незаконне складання патрульними поліцейськими адміністративного матеріалу за ч. 1 ст. 130 КУпАП: відмова від проходження огляду на виявлення стану алкогольного сп'яніння. Подія мала місце 17 березня поточного року. 

Однак сам Денисюк не перебував у нетверезому стані й від перевірки не відмовлявся, а зупинили його за несправність фари.

Невинуватість чоловіка доведено у судовому порядку. Так, постановою Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 08.05.2019 року Денисюка І. С. було визнано невинуватим у вчиненні даного адміністративного правопорушення.

Суд встановив, що поліцейський не перебував в стані алкогольного сп'яніння та не відмовлявся проходити огляд на місці на виявлення стану алкогольного сп'яніння.

Також, було встановлено, що патрульні поліцейські під час складання протоколу про адміністративне правопорушення діяли з порушенням вимог закону.

Однак, поліцейського Денисюка І. С. з органів звільнили "заднім числом" відповідно до  наказу ГУНП в Полтавській області № 239 о/с від 23.04.2019 року.  

Зі слів Денисюка І. С., який завжди був відданий службі державі та національній поліції України, він не міг змиритися з подібним свавіллям з боку свого керівництва, тому звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовом про скасування наказу про звільнення та поновлення на посаді.

Справу розглядав суддя Клочко К. І., який 25.09.2019 року виніс незаконне та необґрунтоване рішення, яким відмовив у задоволенні позову.

Зі слів адвоката Болгар О. І., суд не звернув уваги на чисельні порушення порядку проведення службового розслідування щодо її клієнта:

- змонтований відеозапис, наданий як доказ ГУНП в Полтавській області, який, зокрема також підтверджує, що її клієнт не перебував в стані алкогольного сп'яніння та не відмовлявся від проходження огляду на стан сп'яніння за допомогою спеціальних засобів;

- проведення службового розслідування особами, які не були в складі дисциплінарної комісії;

- відсутність у суді свідків, які проходили по справі.

Адвокат наголосила, що вона та її клієнт будуть звертатись до суду апеляційної інстанції та домагатись винесення справедливого рішення та поновлення на посаді поліцейського.

Змонтований відеозапис та численні порушення: у Кременчуці учасника бойових дій безпідставно звільнили з Нацполіції, фото-1

Фото постанови суду редакції надав пан Денисюк.

суд алкоголь адвокат звільнення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
180 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии