Горішні Плавні найчистіше, Кременчук - посередньо, а Дніпро б'є рекорди: якою отрутою дихають Українці

Горішні Плавні найчистіше, Кременчук - посередньо, а Дніпро б'є рекорди: якою отрутою дихають Українці

Оцінка стану забруднення атмосферного повітря у містах України здійснена за даними мережі спостережень гідрометеорологічної служби, які отримані у 39 містах на 129 стаціонарних постах, свідчить про те, що найчистіше повітря з усіх промислових міст України в Горішніх Плавнях, найгірше - у Дніпрі та Маріуполі. А ось Кременчук на 21 сходинці у рейтингу. В атмосферному повітрі визначався вміст 22 забруднювальних речовин.

Загалом для України у першому півріччі 2019 р. середні концентрації шкідливих речовин за даними з міст, де проводились спостереження, перевищували середньодобові гранично допустимі концентрації (ГДКс.д.)з формальдегіду – в 2,3 раза, з діоксиду азоту – в 1,5 раза; вміст фенолу досяг рівня 1,0 ГДКс.д.

За середніми концентраціями у першому півріччі перевищення ГДКс.д. зафіксовано з діоксиду азоту у 27 містах, формальдегіду – у 22, завислих речовин – у 9,фенолу – у 7, оксиду вуглецю – у 4, фтористого водню – у 3,оксиду азоту – у 2, аміаку та діоксиду сірки – в одномумісті.

Загальний рівень  забруднення  атмосферного повітря  в містах  України  (за КІЗА) у першому півріччі 2019 р. оцінювався як високий. Порівняно з аналогічним періодом минулого року він дещо знизився (з 7,6 до 7,1), за рахунок зниження вмісту фенолу.

кременчук промисловіміста викиди отруєння
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
104 просмотра в августе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии