• Главная
  • Призов у Кременчуці: кого заберуть і чи можна ухилитися від армії, розповідає підполковник
12:21, 4 октября 2019 г.
Надежный источник

Призов у Кременчуці: кого заберуть і чи можна ухилитися від армії, розповідає підполковник

Призов у Кременчуці: кого заберуть і чи можна ухилитися від армії, розповідає підполковник

Призов кременчужан до армії розпочався.

Військовий комісар Кременчуцького воєнкомату підполковник Роман Сушко підписав наказ «Про призов громадян на строкову військову службу», відповідно до якого з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року проходитиме призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Явці на призовну дільницю м. Кременчука та Кременчуцького району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 20 років, а також громадяни, які народилися у 1992 - 1999 р.р. та в яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Призовники мають з'явитися за адресою: місто Кременчук, вул. Генерала Жадова, 6 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до військового комісаріату до 02 вересня 2019 року, при собі мати документи, що посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Кременчука та Кременчуцького району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ та організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#війна #війська #солдат #воєнкомат
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...