• Главная
  • У школі №1 зі смердючого туалету оголених дітей видно на весь коридор. Батьки просять гроші у громади
14:38, 4 октября 2019 г.
Надежный источник

У школі №1 зі смердючого туалету оголених дітей видно на весь коридор. Батьки просять гроші у громади

У школі №1 зі смердючого туалету оголених дітей видно на весь коридор. Батьки просять гроші у громади

Кременчужани виборюють право на гідний туалет через проект "Громадського бюджет". 

У школі №1 міста Кременчука діти за попереднього директора соромилися ходити у туалет - просто терпіли. Туалети розташовані так, що при відкритті вхідних дверей відвідувачі опинялися в оголеному вигляді на очах у всіх, хто знаходився у коридорі. Доречі сморід з туалету стоїть у коридорі так, що очі виїдає.

Відтак у минулому році з боями, з депутатами та журналістами батьки вибороли перегородки. Ці перегородки навіть не пофарбували.

У школі №1 зі смердючого туалету оголених дітей видно на весь коридор. Батьки просять гроші у громади , фото-1

Тож батьки цього разу намагаються вибити капітальні ремонти для дітей.

Щоправда, просять гроші не там, де треба - у громадському бюджеті, який покликаний відповідати на потреби громади у цілому, а не окремої частини міста.

Відповідати за будівництво та ремонти у школах має кременчуцька влада, а гроші мають виділяти з місцевого (не державного і не громадського) бюджету.

Батьки у соцмережах повідомляють, що куди тільки не зверталися, їм відмовляють у задоволенні питання. Тож вирішили спробувати вдачу тут. 

У проекті під назвою "«Гідність дитини» - створення якісних санітарно-гігієнічних умов у ЗОШ №1", йдеться:

"За 33 роки існування закладу не здійснювався капітальний ремонт санітарних кімнат. У шкільних туалетах проводився лише косметичний ремонт. Такий стан шкільних санвузлів є наслідком фінансово-економічної кризи в країні (недостатнє фінансування закладів освіти).

Застаріле обладнання; зношена система каналізації, водопостачання та водовідведення; морально устарілий вигляд самих туалетних кімнат погіршує санітарно-гігієнічні умови перебування учнів у школі, пригнічує людську гідність і розвиває в дітей комплекси та негативно впливає на настрій дітей. За статистикою, шкільні туалети відіграють визначальну роль у питанні поширення інфекцій серед школярів. Реалізація нашої проектної пропозиції дає можливість створення належних санітарно-гігієнічних умов та норм облаштування санкімнат та забезпечення гідного освітнього середовища."

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#школа #діти #1 #туалет #громадськийбюджет
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...