• Главная
  • Компанія «Місто для людей Кременчук» готова до опалювального сезону
13:40, 8 октября 2019 г.
Надежный источник

Компанія «Місто для людей Кременчук» готова до опалювального сезону

Компанія «Місто для людей Кременчук» готова до опалювального сезону

Практично, вся робота керуючих компаній, з травня по вересень, за винятком благоустрою та косметичних ремонтів, так чи інакше пов'язана з підготовкою до майбутньої зими та опалювального сезону. Підготовкою до нового сезону потрібно займатися заздалегідь і грунтовно.

МДЛ Кременчук дотримується таких же принципів у роботі. Як тільки закінчився опалювальний сезон 2018-2019 року, відразу почалася підготовка до нового осінньо-зимового періоду 2019-2020 р.

Одним з головних етапів підготовки є стан теплових вузлів. Особливо там, де вже виникали проблемні ситуації на початку і під час опалювального сезону.

На даний час компанією здійснено ряд комплексних заходів щодо підготовки теплових вузлів та трубопроводів до нового опалювального сезону. Застарілі від часу комунікації були замінені на нові.

До найбільш затратних видів робіт з ремонту теплових вузлів належить заміна запірної арматури. На даний час проведено заміну близько 2609 метрів трубопроводів холодного та гарячого водопостачання, опалення та інженерних мереж каналізації. Замінено близько 60 кульових кранів та 548 вентелів.

Під час підготовки до опалювального сезону спеціалістами компанії були проведені гідравлічні випробування елеваторних вузлів, зроблена промивка систем центрального опалення, опресування вузла, ізоляція теплових мереж, освітлення, прибирання приміщень елеваторних вузлів та їх фарбування.

Компанія «Місто для людей Кременчук» готова до опалювального сезону, фото-1

«Підготовка нашого житлового фонду до опалювального сезону проходила за графіком. Звичайно, під час підготовки виникали і непередбачені ситуації, але ми з усім впоралися. Ми будемо намагатися, щоб цей опалювальний сезон пройшов для всіх наших мешканців без будь-яких надзвичайних ситуацій. Адже ми турбуємося за комфорт, спокій і безпеку кожного нашого клієнта. Головним завданням нашої компанії є швидке та якісне реагування на будь-які сигнали від мешканців та забезпечення якісного обслуговування для кожного клієнта» - говорить директор компанії " Місто для людей Кременчук» Сергій Зінченко.

Компанія «Місто для людей Кременчук» готова до опалювального сезону, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#опалювальний_сезон #мдл_кременчук #ремонт #заміна #обладнання
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...