• Главная
  • КрНУ ім. М. Остроградського визнано одним з 15 кращих національних університетів України
15:41, 10 октября 2019 г.

КрНУ ім. М. Остроградського визнано одним з 15 кращих національних університетів України

КрНУ ім. М. Остроградського визнано одним з 15 кращих національних університетів України

Статус національного університету почесний і престижний. Він свідчить про визнання ЗВО серед інших в Україні. Розширює можливості для отримання фінансування, прийняття самостійних рішень щодо контингенту студентів, реорганізації й переструктуризації, свободи в організації навчального процесу тощо.

Утримати цей статус зараз нелегко. Згідно з пунктом 2 статті 29 Закону України «Про вищу освіту» надання закладу вищої освіти статусу національного здійснюється за пропозицією Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, яке оцінює діяльність закладу за критеріями, встановленими Кабінетом Міністрів України (Постанова КМУ від 22.11.2017 № 912). Процедура підтвердження статусу національного здійснюється кожного року.

У 2019 році Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти вперше було здійснено аналіз річних звітів і даних самоаналізу національних ЗВО, під час якого вивчалося виконання університетами обов’язкових порівняльних та преміальних критеріїв.

За інтегральним показником порівняльних критеріїв серед 113 національних університетів Кременчуцький національний університет посів 11 місце.

За матеріалами аналітичного звіту Національного агентства забезпечення якості вищої освіти:

«Високі загальні показники продемонстрували Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, шість ЗВО мистецького спрямування, Миколаївський національний аграрний університет, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського».

Колектив університету пишається своїми здобутками. Це стало можливим завдяки високим досягненням професорсько-викладацького складу в науковій діяльності, зокрема збільшенню кількості публікацій та сумарного індексу Хірша у наукометричних базах Scopus та Web of Science, а також активній роботі викладачів у плеканні наукових кадрів вищої кваліфікації.

Вітаємо колектив Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського із підтвердженням статусу національного! Зичимо подальших успіхів і творчих здобутків!

КрНУ ім. М. Остроградського визнано одним з 15 кращих національних університетів України, фото-1

Раніше ми писали, що КрНУ увійшов до "Топу-200 Україна 2019" та до міжнародного щорічного рейтингу World University Rankings за рівнем викладання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#університет #кременчук #рейтинг
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...