• Главная
  • Яка плита та чи є інтернет: про що запитуватимуть українців під час перепису населення
15:29, 17 октября 2019 г.
Надежный источник

Яка плита та чи є інтернет: про що запитуватимуть українців під час перепису населення

Яка плита та чи є інтернет: про що запитуватимуть українців під час перепису населення

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук наголошував, що новий уряд планує провести перепис населення до кінця поточного року. Респондентам ставитимуть від 10 до 15 запитань.

У програмі пробного перепису поки що зазначено 15 запитань. Пробний перепис буде проведено у грудні поточного року в Київській області.

Втім, поки що в уряді говорять про проведення перепису згідно плану в наступному році - з 10 листопада по 23 грудня 2020 року. Й обійдеться перепис для бюджету приблизно в 3,5 млн грн.

Отже, респондентів запитають про трудову міграцію, ринок праці, зайнятість, різновиди підробітків, рівень та джерела доходів, у якому місті працевлаштовані, де зареєстровані, які умови проживання, національність, мова, рівень освіти.

Також запитають про родину (її склад, про те офіційний шлюб чи громадянський, чи респонденти розлучені, скільки дітей народили).

Запитають й про житло: коли був зведений будинок, де вони проживають, яку нерухомість мають у власності, який розмір житлоплощі (чи є кухня, інтернет, водопостачання та каналізація, чи організовано вивезення сміття, який тип опалення: центральне чи індивідуальне та навіть яка плита газова чи електрична) і таке інше.

Останній перепис населення було проведено у 2001 році. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#перепис #українці #запитання
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...