• Главная
  • «МДЛ Кременчук» турбується про чистоту та благоустрій в кожному дворі
10:01, 23 октября 2019 г.
Надежный источник

«МДЛ Кременчук» турбується про чистоту та благоустрій в кожному дворі

«МДЛ Кременчук» турбується про чистоту та благоустрій в кожному дворі

Компанія «Місто для людей Кременчук » щодня проводить роботи з благоустрою територій, прилеглих до будинків, що перебувають у її управлінні.

Закінчився весняно – літній сезон, в період якого було відремонтованота встановлено 40 лав. Викошено трави та амброзії приблизно 76 га території обслуговування компанії. Відремонтовано дитячих майданчиків – 4. На постійній основі ведеться санітарна обрізка дерев.

Опале листя давно вже стало символом осені в будь-якому місті. Один із основних видів роботи будь-якої керуючої компанії в цей період-це прибирання листви. Даний вид робіт «МДЛ Кременчук» проводить постійно.

Кожного дня проводиться прибирання територій, прилеглих до будинків, що перебувають в управлінні компанії від опалого листя, сухої трави, сухих гілок дерев та сміття. Обслуговується житловий фонд, як внутрішньої так і зовнішньої прибудинкової території.

«Кожен день на прибираннятериторії, прилеглої до будинків, що перебувають в управлінні компанії,  виходять двірники, які стежать за чистотою і порядком на закріплених територіях. Також є мобільні бригади двірників. Всі двірники на осінньо – зимовий період забезпечені комплектами спецодягу та всім необхідним інструментом і посипнимиматеріалами. Можемо запевнити наших жителів, що ми зробимо все від нас залежне, щоб в осінньо - зимовий період в їх будинках було тепло, а на прибудинковій території чисто та безпечно» - говорить директор компанії «Місто для людей Кременчук» Сергій Зінченко.

Пам'ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

Є ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з фахівцями по телефону +38 067 341 41 41, або пишіть нам на email: mdlkremenchuk@ukr.net.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Місто_для_людей_Кременчук #будинки #листя #прибирання
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...