• Главная
  • ФОПи зможуть з полегшенням зітхнути, але не всі
16:12, 23 октября 2019 г.
Надежный источник

ФОПи зможуть з полегшенням зітхнути, але не всі

ФОПи зможуть з полегшенням зітхнути, але не всі

Підписано Указ про забезпечення сприятливих умов для ФОП, яким передбачається дворічний мораторій на перевірки.

Високорентабельні види діяльності з істотними ризиками ухилення від оподаткування сюди не входять, щоправда які ж саме види діяльності відносяться до винятків щодо яких не буде застосовуватись мораторій - не вказали.

Як повідомляє УНІАН, у ФОПів існує «податковий ризик».

Це теоретична ймовірність того, що певні платежі до бюджету можуть надійти не в повному обсязі або несвоєчасно.

 Державна фіскальна служба України затвердила Порядок формування переліку ризикових платників податків.

Це закритий документ, доступний тільки працівникам податкових органів.

Мова про ФОПів з високорентабельними видами діяльності з істотними ризиками ухилення від оподаткування: реалізація технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. Це фактично всі магазини побутової техніки; реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я. Це аптеки, приватні клініки, лабораторії; реалізація товарів (надання послуг) через мережу інтернет. Маються на увазі онлайн магазини; реалізація ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння; роздрібна торгівлю уживаними товарами в магазинах; діяльність ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, окрім діяльності їдалень у навчальних закладах; діяльність туристичних агентств, туристичних операторів; діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення; реалізацію текстилю, окрім реалізації за готівкові кошти на ринках; реалізація деталей та приладдя для автотранспортних засобів.

 Указ також містить положення щодо:

- встановлення більшого розміру доходу протягом календарного року для ФОПів першої групи (на сьогодні максимальний розмір доходу таких підприємців не повинен перевищувати 300 000 грн.);

- надання права ФОПам першої групи використовувати працю найманих осіб (на сьогодні вони не мають такого права);

- розширення переліку видів діяльності, які можуть здійснюватися ФОПами 1 групи (на сьогодні це досить невеликий перелік);

- пом’якшення відповідальності всіх груп ФОПів за порушення ними встановленого порядку подання до контролюючих органів звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#фоп #кременчук #гроші #податки #перевірка #закон
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...