• Главная
  • На Полтавщині від африканської чуми помер маленький подарунок доньки
09:02, 26 октября 2019 г.
Надежный источник

На Полтавщині від африканської чуми помер маленький подарунок доньки

На Полтавщині від африканської чуми помер маленький подарунок доньки

У Лохвиці подарунок доньки - мале порося так і не доїхало до дому.

Порося було інфіковане чумою.

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що у порося виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней та зареєстровано інфікований об’єкт на території присадибної ділянки у Лохвиці Полтавської області.

«Дочка купила батькам 12-кілограмове порося, але дорогою до Лохвиці воно здохло. Спочатку господарі хотіли закопати його, але потім все таки відправили на експертизу. Виявилося, що тварина була інфікована вірусом африканської чуми», - повідомив начальник ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль.

Рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лохвицькій районній державній адміністрації з 23 жовтня 2019 року встановлено карантин, територію присадибної ділянки оголошено неблагополучною на 40 діб. Вилучати з господарства не було чого, бо на території садиби 30 років не тримали тварин. За словами Геннадія Пікуля, жителям Лохвиці боятися нічого, вилучати здорових свиней у них ніхто не буде. В місті лише проведуть моніторинг і опитування населення щодо АЧС. Головне, щоб поліція з’ясувала, звідки було привезене хворе порося.

Ситуація знаходиться на контролі Держпродспоживслужби області та району. Вживаються оперативні заходи з локалізації, ліквідації збудника АЧС.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#чума #порося #дарунок #полтавщина
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...