• Главная
  • Хворієш? - Лікуйся сам: кременчужани скаржаться, що до сімейного лікаря не втрапити
10:43, 25 октября 2019 г.
Надежный источник

Хворієш? - Лікуйся сам: кременчужани скаржаться, що до сімейного лікаря не втрапити

Хворієш? - Лікуйся сам: кременчужани скаржаться, що до сімейного лікаря не втрапити

До редакції 05366 звернулася кременчужанка зі скаргою на те, як обслуговують хворих пацієнтів сімейні лікарі лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька", що по вулиці Павлова, 2. 

Жінка каже, що вже декілька днів відчуває біль у горлі та шиї. Ймовірно, що підхопила ангіну.

"Учора, 24 жовтня, прийшла до поліклініки в 15:20. На інформаційному стенді було вказано, що мій лікар Зінченко приймає в четвер з 8.00 до 15:42, інший графік - в четвер з 9 до 12", - розказує кременчужанка.

Так, як ще було достатньо часу, то жінка попросила в реєстратурі картку: "До 15:42 я могла ще встигнути, тому попросила в реєстратурі картку. Мене запитали чи я записана на сьогодні. Відповіла - ні, але хворію й мені треба до лікаря. На що мені відповіли: "Лікар вже не приймає, графік на стенді, де вказано, що прийом до 15:42 - невірний".

На ранок п'ятниці вільних талонів не виявилося. Сказали в реєстратурі, що є тільки на понеділок. У реєстратурі відбувся приблизно такий діалог:

- Я хворію зараз, а до понеділка вже можна й самостійно вилікуватися, - наголосила пацієнтка.

- Якщо є підвищення температури чи тиску - йдіть в 18 кабінет. Там виміряють й направлять до чергового лікаря, - відповіли в реєстратурі.

- В мене ангіна, але без температури і я хочу зараз потрапити до свого лікаря. Навіщо я декларацію підписувала?, - обурилася жінка.

Втім, в поліклініці стояли на своєму - іншого варіанту немає й талонів до лікаря теж. 

Питання ось в чому, каже жінка: "Навіщо мені декларація з лікарем, якщо я не можу потрапити до нього тоді, коли потрібно?".

Ми вирішили перевірити дієвість сайту "Медкарт" та переглянути вільні години прийому в лікаря Ольги Зінченко. Станом на сьогодні пацієнт може записатися вже тільки на ранок вівторка, 29 жовтня.

Хворієш? - Лікуйся сам: кременчужани скаржаться, що до сімейного лікаря не втрапити, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#лікарня #прийом #хвороба
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...