• Главная
  • Олена Зеленська принесе до шкіл та лікарень кращі практики інших країн
13:24, 28 октября 2019 г.
Надежный источник

Олена Зеленська принесе до шкіл та лікарень кращі практики інших країн

Олена Зеленська принесе до шкіл та лікарень кращі практики інших країн

Олена Зеленська збирається опікуватися шкільним харчуванням – досвід збирає за кордоном - про це повідомляє Всеосвіта.

Перша леді почала систематичне вивчення систем шкільного харчування і буде втілювати кращі практики в Україні.

Цікавили питання пані Олену наступні : фізичне виховання у закладах освіти, а також педіатрія, вакцинація і ведення вагітності. Досвід збирає за кордоном. Відтак вже відбувся візит до Латвійської школи та Японської.

21-24 жовтня під час візиту президента України до Японії Олена Зеленська відвідала школу Когай. Її зустрічав директор, вчителі та першокласники.

В Японії учні обідають просто у класі, причому діти беруть активну участь у процесі роздачі та прибирання. Це є обов’язком кожного учня і виховує дисциплінованість.

Всюду є дієтолог. 

Діти, які страждають від алергії під пильним наглядом працівників школи, які надсилають батькам меню, щоб вони могли проконтролювати харчування дитини.

На фізкультурі діти також залучені до процесу: вимірюють час, за який їхні однокласники складають нормативи, та записують результати. Це допомагає відчути власну відповідальність і навчитись піклуватися про інших.

Центри здоров’я (державна поліклініка, що опікується дітьми та вагітними – тобто «веде» дитину від початку її внутрішньоутробного розвитку до повноліття дитини) в Японії теж мають особливості. Наприклад вагітним дають спеціальні значки – завдяки цьому інші і на перших місяцях вагітності знають, що перед ними вагітна.

«Мета таких візитів – перейняти досвід та найкращі здобутки, щоб певні ідеї та ініціативи можна було втілити в Україні, – розповіла пані Зеленська. – Тема жіночого та дитячого здоров’я, запобігання хворобам, ранньої діагностики, піклування про новонароджених – мій ключовий інтерес».

Тижнем раніше, 17 жовтня Олена Зеленська у Латвії відвідала середню школу № 49 у Ризі, де ознайомилася з системою харчування та фізичного виховання дітей у Латвії. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#мон #освіти #зеленська
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...