• Главная
  • "Полтаваобленерго" через суд забиратиме житло та майно кременчужан
16:42, 28 октября 2019 г.
Надежный источник

"Полтаваобленерго" через суд забиратиме житло та майно кременчужан

"Полтаваобленерго" через суд забиратиме житло та майно кременчужан

Полтаваобленерго йде на радикальні дії. У кременчужан відбиратимуть житло та майно. Мова про тих, хто заборгував кошти підприємству за комунальні послуги опалення.

Товариство почало процес примусового стягнення заборгованості шляхом подачі позовних заяв до суду та подальших звернень до Державної виконавчої служби з усіма наслідками відкриття виконавчого провадження: арештом квартир, будинків, іншого майна та стягненням виконавчого збору в розмірі 10% від заборгованості. Крім цього відповідача зобов’яжуть сплатити суму судового збору, яка нині становить 1921 грн.

Також при розгляді позовів, відповідно до статті 625 Цивільного кодексу України, будуть стягнуті інфляційні нарахування та 3% річних на існуючу заборгованість.

На нинішній час заборгованість мешканців Кременчука за спожиті послуги з теплопостачання перед АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» становить майже 110 млн грн. Така значна сума ставить під загрозу початок опалювального сезону. На жаль, численні звернення до боржників з проханнями погасити борг не увінчалися успіхом. Тому АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» змушене вдатися до більш кардинальних заходів.

Тому для запобігання сплати додаткових затрат у вигляді судового та виконавчого зборів, оплати санкцій необхідно терміново повністю погасити заборгованість перед АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Телефон для довідок: 760-123, 760-221.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...