• Главная
  • Прохідні бали на бюджет: що зміниться для вступників у 2020 році
09:45, 29 октября 2019 г.
Надежный источник

Прохідні бали на бюджет: що зміниться для вступників у 2020 році

Прохідні бали на бюджет: що зміниться для вступників у 2020 році
Відповідно до затверджених Умов прийому на навчання у 2020 році для вступників на певні спеціальності МОН встановив мінімальний прохідний конкурсний бал аби потрапити на бюджетну форму навчання.

Так, в 2020 році вступники, які хочуть вчитися безкоштовно на бакалавра або магістра медицини, ветеринарії чи фармацевта повинні будуть набрати конкурсний бал не менш ніж 125 балів.

Крім того, якщо абітурієнт бажає вступити на спеціальності «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», то йому треба набрати з другого та третього конкурсних предметів не менш 150 балів.

А от за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» достатньо набрати 130 конкурсних балів.

На спеціальності «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини» мінімальний конкурсний бал - 140. До того ж, у 2020 році скоротять обсяг державного замовлення на юридичні спеціальності.

Також прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістрів за заочною формою здобуття освіти за спеціальностями «Право», та «Міжнародне право» в 2020 році проводитись не буде.

Раніше ми писали про графік ЗНО у 2020 році.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#мон #зно #конкурс #бали
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...