• Главная
  • За порушення нових правил перевезення дітей, штраф від 510 до 850 грн
17:56, 29 октября 2019 г.
Надежный источник

За порушення нових правил перевезення дітей, штраф від 510 до 850 грн

За порушення нових правил перевезення дітей, штраф від 510 до 850 грн

Санкції будуть застосовувати у разі перевезення дітей до 16 років у кузові вантажівки, а групи дітей - уночі та за перевезення без автокрісла.

Верховна Рада ухвалила закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей» (№ 1150).

Законом встановлюється адміністративна відповідальність за порушення правил перевезення дітей.

За даними ВООЗ, використання дитячих автомобільних крісел знижує ризик отримання травм в ДТП на 70%, а смертності - на 54%.

Штраф за порушення правил перевезення дітей складає 510 грн, за повторне правопорушення - 850 грн. Для порівняння: за недотримання правил безпечного перевезення дітей у Німеччині порушники платять штраф у розмірі 60 євро, Чехії – 78 євро, Естонії – до 400 євро, Польщі – 35 євро.

У пояснювальній записці звертають увагу, що у Правилах дорожнього руху визначено:

"забороняється перевозити дітей, зріст яких менш як 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу;

дітей до 16-річного віку - в кузові будь-якого вантажного автомобіля;

організовані групи дітей у темну пору доби".

 Батьки забувають, що ігнорування встановлених правил перевезення дітей, а особливо щодо користування автокріслами, може призвести до загибелі дитини. Наголошується, що в Україні власники автівок використовують дитячі крісла лише для 12% дітей віком до 6 років, та майже ніколи для старших дітей, про що свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного дослідницькою компанією Ipsos.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дтп #кременчук #автомобіль #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...