• Главная
  • Міністерство інфраструктури обіцяло побудувати новий міст у Кременчуці, Миколаєві, Запоріжжі
09:54, 31 октября 2019 г.
Надежный источник

Міністерство інфраструктури обіцяло побудувати новий міст у Кременчуці, Миколаєві, Запоріжжі

Міністерство інфраструктури обіцяло побудувати новий міст у Кременчуці, Миколаєві, Запоріжжі

Міністерство інфраструктури обіцяло побудувати новий міст у Кременчуці, Миколаєві, Запоріжжі.

Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час виступу на інвестиційному форумі RE:think. Invest in Ukraine у м. Маріуполь, сьогодні 29 жовтня 2019 року.

На сайті міністерства розповідають про цю зустріч:

"Міністр інфраструктури також зазначив, що крім концесійних проектів, Міністерство працює з міжнародними фінансовими організаціями та компаніями і на інших у мовах: «Нещодавно ми розпочали співпрацю з китайською компанією «China Road and Bridge Corporation» у проекті будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжя. Це - магістраль довжиною 9,1 км., 26 штучних споруд, серед них 2 мости: через р. Дніпро та р. Старий Дніпро. Плановий обсяг інвестицій – 550 млн доларів США. Другий важливий проект - проект будівництва мосту м. Кременчук. Плановий обсяг інвестицій – 350 млн доларів США. Разом з японським агентством JICA плануємо будівництво мостового переходу через річку Південний Буг в м. Миколаєві», - підсумував Владислав Криклій."

Також були представлені різні інвестиційні проекти, над якими працює Міністерство інфраструктури.

«До 6 грудня 2019 року можна подати заявку на концесію порту Херсон, до 16 грудня - порту Ольвія. Ми готуємо пакет концесійних конкурсів у портах Маріуполь, Бердянськ, Одеса та паромного комплексу у порту Чорноморськ. За підтримки Світового банку ми працюємо над проектами концесійних доріг M-06 Львів – Стрій, M-09 Львів – Терпопіль, lM-05 Київ- Біла Церква, M-10 Львів-Краківець. У співпраці з МФК ми допомагаємо місцевим громадам підготувати концесію аеропортів Херсон, Чернівці, Запоріжжя та карго терміналу в аеропорту Біла Церква. Також ми готуємо концесійні проекти залізничних вокзалів Харкова, Дніпра, Хмельницького, Миколаєва, Чопа», - заявив Міністр інфраструктури.

Владислав Криклій поділився планами щодо проекту Київ S–Bahn, який планується реалізувати спільними зусиллями держави та приватних інвесторів: «Маршрут протяжністю більше 300 км має з’єднати Київ та майже 50 залізничних станцій, а також станції метро. 53 млн. осіб – запланований щорічний обсяг перевезення. Єдиний квиток на всьому маршруті».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#проект #міст #кременчук #гроші
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...