• Главная
  • Кременчужани просять Президента України вивести з тіні комунальну стоматологію країни
10:26, 31 октября 2019 г.
Надежный источник

Кременчужани просять Президента України вивести з тіні комунальну стоматологію країни

Кременчужани просять Президента України вивести з тіні комунальну стоматологію країни

Кременчужани просять Президента України вивести з тіні комунальну стоматологію.

Відповідна петиція з'явилася на сайті Президента.

Автор вказує на те, що тіньові доходи комунальних стоматологів у великих містах - у космічних цифрах вимірюються. При цьому, українець, який сплачує податки на утримання цих лікарень не має прав хоча б на щось безкоштовне.

У Петиції зазначається, що оплата за послуги стоматологів у комунальних поліклініках не обліковується. При цьому черги: запис на 1,5-2 тижні наперед до лікарів.

У разі виводу цих грошей з тіні, було б можливо і надання працездатному населенню хоча б раз на рік по одному безкоштовному обслуговуванню. Наприклад, затвердити раз на рік право отримати 1 пломбу зубу, 1 пломбу кореню, 1 коронку (або інші варіанти) - належної якості.І у разі детінізації доходів стоматполіклінік, усе це цілком можливо.Адже в УКРАЇНІ БАГАТО ЖІНОК ТА ЧОЛОВІКІВ, які вже МАЛИ Б ЗА СТАРИМ ЗАКОНОМ БУТИ НА ПЕНСІЇ, але через нове законодавство змушені триматися на низькооплачуваних роботах. При тому, що вартість одного цілком вилікованого зуба коштує від 600 грн, якщо лікаря вблагати. А при зарплаті менше 4 тисяч гривень, чи може собі людина дозволити лікування? Те саме і для студентів, або молодих мам, просто працюючої людини, яка за свої податки не має права отримати лікування у стоматклініках, які доречі ІСНУЮТЬ НА ГРОШІ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#стоматологія #гроші #населення #зубинаполицю
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...