• Главная
  • Телекомунікаційне обладнання від компанії ТМ «IPCOM»
Реклама
08:30, 31 октября 2019 г.

Телекомунікаційне обладнання від компанії ТМ «IPCOM»

Реклама
 Телекомунікаційне обладнання від компанії ТМ «IPCOM», фото-1

Телекомунікаційне обладнання відноситься до апаратних засобів, що використовуються в основному для телекомунікацій, таким як лінії передачі, мультиплексори і базові приймально-передавальні станції. Якщо ви зацікавлені в покупці, запрошуємо вас відвідати компанію «IPCOM», яка виробляє серверні шафи, стійки, оптичні шнури та іншу продукцію. На сайті: ipcom.ua, ви можете детально ознайомитися з каталогом готової продукції, а також замовити індивідуальний проект моделі або прототипу проекту з узгодженням всіх деталей. Наш асортимент стандартизованих конструкцій підходить для будь-якого застосування. Володіючи великими знаннями, накопиченими за багато років роботи в галузі, компанія поставляє продукцію в сектори побутового, промислового призначення.

Що ми можемо запропонувати?

• В першу чергу, телекомунікаційні шафи і стійки різних модифікацій, які включають підлогові, настінні варіанти.

• Всепогодні настінні і підлогові шафи;

• Антивандальні шафи;

• Кросове обладнання;

• Оптичний кабель; шнури, адаптери.

Фахівці компанії виготовляють обладнання для телекомунікаційного ринку, розробляючи інноваційний асортимент продуктів і рішень для широкого спектра внутрішніх і зовнішніх телекомунікаційних додатків. Багаторічний досвід і технічні можливості, дозволяють розробити і виготовити інноваційний асортимент телекомунікаційні стійки, призначених для розгортання всередині телефонних станцій для розміщення стандартного телекомунікаційного обладнання та аксесуарів, незалежно від місця розташування. Телекомунікаційні шафи також можуть бути налаштовані за індивідуальним проектом для задоволення конкретних вимог за допомогою ряду доступних опцій.

Чому обирають нас?

1. Починаючи з початкової концепції і закінчуючи масштабним виробництвом, компанія прагне стати лідером з розробки, виробництва та постачання рішень для корпусів цифровий інфраструктури.

2. У нас гнучка цінова політика з наданням знижок і програм лояльності;

3. Ми організуємо доставку в будь-який регіон країни.

Якщо у вас виникли питання, звертайтеся за допомогою до фахівців компанії. Конструкторське Бюро готова розробити для вас проект з урахуванням ваших побажань оперативно і протягом короткого часу, ви зможете отримати своє замовлення з гарантією якості. Скористайтеся вигідними пропозиціями. Будемо раді вашому візиту!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...