Реклама
16:51, 30 октября 2019 г.

Переваги автоперевезень

Реклама
Картинки по запросу Переваги автоперевезень

Картинки по запросу Переваги автоперевезень

Автомобільні вантажні перевезення - найбільш популярний вид вантажоперевезень в усьому світі. Автомобільним транспортом здійснюється більше 70% всіх вантажоперевезень. Використовуючи доступність, гнучкість і швидкість вантажоперевезень цього виду, компанії пропонують своїм партнерам досить широкий вибір послуг, включаючи, крім того, перевезення контейнерні, негабаритні та вантажні автомобільні перевезення в автопоїздах.

Правильний підхід дає можливість оптимально спланувати рух вантажу, виконуючи, наприклад, попутні перевезення, або ж просто роблячи зупинки в потрібних точках по шляху в пункт призначення, якщо виникає така потреба.

Автомобільні перевезення - це:

·Мобільність: складання індивідуальних маршрутів, які оптимально підходять під потреби і запити клієнта. Цю можливість дає лише автомобільний транспорт.

·Економічність: крім всіх перерахованих переваг, автомобільні вантажоперевезення утримують першість по найкомфортнішим цінами.

·Оперативність: на відміну від авіа, водного і залізничного транспорту, які прив'язані до певного розкладу, автомобільні доставки доступні цілодобово, причому без вихідних.

Послуги при автоперевезеннях

Компанією Інка-Транс здійснюються також вантажоперевезення контейнерів, сюди входить супровід вантажу, робота по навантаженню або розвантаженню, а також його збереження. Професіонали компанії накопичили великий досвід в ряді додаткових, супутніх митних послуг - консалтингових, логістичних, а також з експедирування вантажів. Таким чином, перевезення габаритних вантажів забезпечується з максимальною ефективністю.

При роботі з клієнтами компанія використовує індивідуальний підхід в кожному замовленні, надаючи якісні послуги і за внутрішніми, і з міжнародних вантажоперевезень. Користуючись накопиченим досвідом роботи, широкої партнерською мережею і професіоналізмом великого штату співробітників, включаючи також відділ логістики, компанія стане надійним ланкою в вашому бізнесі.Користуючись накопиченим досвідом роботи, широкої партнерською мережею і професіоналізмом великого штату співробітників, включаючи також відділ логістики, компанія стане надійним ланкою в вашому бізнесі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...