
08:28, 5 листопада 2019 р.
Надійне джерело
Балончиком в обличчя: у Горішніх Плавнях крадії відбивалися від господарки квартири

Як повідомили на сайті прокуратури області, 25 жовтня, двоє мешканців Горішніх Плавнів обікрали квартиру місцевої пенсіонерки, а на виході зустріли господарку.
Замість того, щоб покинути викрадене та втікати крадії бризнули сльозогінний газ в обличчя 74-річній жінці.
Втім, зловмисників все одно затримали. Ними виявилися 31-річний чоловік та його 30-річна знайома.
Як відомо з матеріалів слідства, пара злодіїв потрапила до помешкання через вхідні двері, пошкодивши замок. У квартирі вони прихопили все, що було цінного - золоті вироби та побутові речі.
На порозі житла підозрювана зустріла господарку, що повернулася й бризнула газовим балончиком їй в обличчя.
У жінки є малолітні діти, тому їй суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а чоловікові - тримання під вартою.
Спільникам інкримінують різні статті - чоловікові лише крадіжку з проникненням у житло (ч. 3 ст. 185 ККУ), а його спільниці грабіж з насильством та проникненням у житло (ч. 3 ст. 186 ККУ).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
10 листопада
17:30
8 листопада
15:10
8 листопада
12:45
8 листопада
ТОП новини
Оголошення
15:02, 5 листопада
13:09, 30 жовтня
33
15:46, 2 листопада
31
09:10, 29 жовтня
1