• Головна
  • У Києві вчені експериментального інституту раку розробили протипухлинну аутовакцину
18:22, 6 листопада 2019 р.
Надійне джерело

У Києві вчені експериментального інституту раку розробили протипухлинну аутовакцину

У Києві вчені експериментального інституту раку розробили протипухлинну аутовакцину

"Це не фейк, а реальність в Київському експериментальному інституті раку", - написала відома кременчуцька волонтер Тетяна Ященко, що добре знається на питаннях медицини саме в області онкології. Адже цій хоробрій та добрій жінці самій довелося багато пережити.

Реальність - це розробка українських вчених, що створили протипухлинну аутовакцину на основі антигенів із пухлинної тканини хворого, модифікованих цитотоксичними лектинами (ЦЛ) — продуктами синтезу сапрофітної культури В. subtilis В-7025.

"Вакцина показана пацієнтам з онкологічними захворюваннями І-ІІІ стадій після оперативного вилучення пухлини", - йдеться в повідомленні на сайті Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

Препарат можна застосувати без вікових обмежень. Лікарі рекомендують вакцину як самостійний відновлювальний засіб імунітету після оперативного втручання, а також для імунологічної корекції після операції або хіміо- і променевої терапії.

Як вакцина діє на організм?

Аутовакцина має протипухлинний ефект, покращує витривалість хворих до хіміо- і променевої терапії, запобігає розвитку цитопенічних станів, а також проявляє антирецидивну та антиметастатичну дію при різноманітних нозологічних формах злоякісних новоутворень.

Засіб показано при функціональних імунодефіцитах, пригніченні фагоцитарної та цитолітичної функцій імунітету. Втім, її має призначати лікар та й застосовувати препарат теж слід під контролем лікаря.

Коли застосовують?

Для хворих, в яких діагностували рак шлунка. Згідно з дослідженнями застосування протипухлинної аутовакцини разом з традиційною терапією сприяє зменшенню рівня смертності пацієнтів навіть при наявності метастазів (Т3-4N1-3М0).

Вакцину застосовують в комплексній терапії під час лікування раку легень, молочної залози та колоректального раку. 

Наприклад, при стадії пухлинного процесу Т3-4N0М0 у вакцинованих пацієнтів з аденокарциномою ободової кишки, в порівнянні з хворими, яким проведено тільки оперативне лікування, загальна виживаність складала 88,37 і 74,44%, а безрецидивна — 79,67 і 63,91% відповідно. 

Запит щодо протипухлинної аутовакцини

Сторінка лабораторії-розробника аутовакцини: Лабораторія онкоімунології та конструювання протипухлинних вакцин

Стосовно інформації щодо протипухлинної вакцини також прохання телефонувати: +38 (044) 259-91-94  +38 (068) 357-17-65  +38 (050) 469-63-00

Перед застосуванням ОБОВ'ЯЗКОВО проконсультуйтеся з лікарем! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцина #рак #інститут #лікарі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...