• Кременчуцькі "рибки" сфотографувалися з Яною Клочковою: наші спортсмени вибороли 26 медалей
16:26, 10 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Протягом 4-6 грудня пройшов четвертий традиційний відкритий чемпіонат Київської області з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку під назвою «Новорічні старти».

Усього в змаганнях взяли участь близько 165 спортсменів з різних областей, серед них змагалися за першість в змаганнях й кременчуцькі «рибки» - спортсмени КДЮСШ №1 й ГО «На крилах надії України».

Кременчужани отримали 26 медалей: 15 золотих, 6 срібних та 5 бронзових та фотографії на пам'ять з чемпіонкою олімпійських ігор Яною Клочковою та чемпіонкою параолімпійських ігор Оленою Акопян.

Кременчуцькі "рибки" сфотографувалися з Яною Клочковою: наші спортсмени вибороли 26 медалей, фото-1

Кременчужанка Софія Хилимендик - майстер спорту України (S -4; SB – 4; SM -4) отримала чотири золоті нагороди на дистанціях 50 м вільним стилем, 50 м брасом, 50 м на спині й 150 м комплексного плавання.

Софія Хилимендик

Кандидат в майстри спорту України Богдан Різніченко (S -5; SB – 4;) отримав "золото" на дистанції 50 м на спині та "срібло" на дистанції 100 м вільним стилем

Кандидат в майстри спорту України Артем Щербак (S -7; SB – 6;) здобув срібну нагороду на дистанції 50 м брасом.

Першорозрядник Близнюк Євгеній (S -3; SB – 2) - золоту медаль на дистанції 50 м брасом, бронзову на дистанції 50 м вільним стилем, на дистанції 50 м на спині. Плавець у підсумку посів четверте місце й виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Першорозрядник Арсеній Уколов (S -7; SB – 6)виборов золоту нагороду на дистанції 100 метрів на спині та бронзову нагороду на дистанції 50 метрів брасом;

Елизавета Сухенко – "золото" на дистанції 50 м батерфляєм, дві "бронзи" на дистанціях 50 та 100 м вільним стилем.

Микола Литвиненко - чотири золоті медалі на дистанціях 50 м на спині, 50, 100, 200 м вільним стилем.

Максим Самодрин отримав "золото" на дистанції 100 м брасом й три "срібла" на дистанціях 50, 100 м вільним стилем і 50 м брасом.

Максим Самодрин

Микола Різник здобув дві золоті медалі на дистанціях 50 та 100 м батерфляєм, а ще виборов дві срібні нагороди на дистанціях 50 м вільним стилем та 200 м комплексного плавання.

До змагань команду готувала тренер й викладач з плавання КДЮСШ №1 Ганна Келембет.