Міністр економіки підбив підсумки того, що вдалося зробити: звільнили, кого встигли до початку Нового року

Міністр економіки підбив підсумки того, що вдалося зробити: звільнили, кого встигли до початку Нового року

Політики та спеціалісти пророкують Україні стрімкі зміни на краще. У свою чергу міністри ці дані тільки підтверджують. Відтак міністр економіки України Тимофій Милованов заявив, що за короткий термін його керівництва у 2019 році було багато що змінино.

Про це він пише на своїй сторінці у ФБ:

Мені розповідали, що Мін Промисловості об’єднували з Мінекономіки три роки. Ми об’єднали МінАПК з Мінекономіки за 4 місяці.

Мені розповідали, що неможливо зняти керівників служб та департаментів. Що це не вдавалось нікому, тим паче масштабно. Ми звільнили всіх заступників міністрів, всіх держсеків, 15 керівників департамертіа Мінекономіки, 9 керівників депаратментів МінАПК, керівника Геодкадастру та всіх регіональних керівників, керівника та заступника Державноі служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівника Державного агентства резерву України, керівника Державного космічного агентства України, керівника Державної служби експортного контролю України, Керівника Державної служби України з питань праці. Ті, хто стикались з цими службами, розуміють чому ?.

Офіційний прес-реліз з деталями кадрових змін.

Ефективність, професійність, доброчесність: кадрова політика Мінекономіки у 2019 році

Від вересня 2019 року у міністерстві, держпідприємствах, що знаходяться у сфері управління Мінекономіки, установах та організаціях відбулись масштабні кадрові зміни.

Зміни відбулися на двох рівнях: на рівні міністерства (створення нової структури з метою забезпечення виконання функцій Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства аграрної політики та продовольства, що було реорганізовано шляхом приєднання, та переданих функцій від Міністерства соціальної політики) та очищення державних підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління об'єднаного Мінекономіки, від непрофесійних та корумпованих керівників.

Об'єднане Мінекономіки: оновлено команду керівництва, посилено взаємодію та крос-секторальні політики

26.12.2019 року завершено об'єднання структур двох міністерств: Міністерства економічного розвитку та торгівлі та Міністерства аграрної політики та продовольства. У ході об'єднання було проведено централізацію функції, об'єднані дублюючі функції, скорочено непрофільні функції. Під час реорганізації в структурі Мінекономіки було звільнено 27 осіб, зокрема держсекретаря та 15 керівників структурних підрозділів Мінекономіки (50% керівного складу), понад 100 осіб не переведено в нову структуру та найближчим часом по ним будуть прийняті відповідні кадрові рішення. В МінАПК було звільнено державного секретаря, 9 голів департаментів та ще 79 осіб. Команду заступників міністра Мінекономіки оновлено на 100%.

Очищення державних підприємств, установ, організацій сфери управління Мінекономіки: змінено 49 керівників

Серед важливих підприємств та установ, у яких було змінено керівників, зокрема Укрспирт (звільнено також керівників 6 спиртзаводів), Аграрний фонд, Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державне агентство резерву України, Державне космічне агентство України, Державна служба експортного контролю України, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, Державна служба України з питань праці.У Держгеокадастрі відбулась комплексна перевірка, за результатами якої 36 керівників та усі очільники обласних управлінь звільнені.На усі позиції призначено виконуючих обов'язки та відкрито прозорі конкурси.Наразі лише звільнений керівник ДП “Енергосталь” ігнорує рішення міністерства про його звільнення і самовільно займає кабінет керівника.

“Ми працюємо для того, аби через економічне зростання підвищити добробут українців. Тому зараз ми фахово та динамічно будуємо нове міністерство, міністерство, яке працює не для себе, а для людей та оновлюємо керівний склад критично-важливих установ, що підпорядковуються міністерству”, - прокоментував міністр Тимофій Милованов.

політика економіка гроші
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
23 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии