13:18, 31 грудня 2019 р.
Надійне джерело
Учні Горішніх Плавнів стали переможцями всеукраїнських змагань з моделювання Steam House
Учні з Горішніх Плавнів вийшли у фінал та посіли перше місце в своїй номінації в змаганнях з моделювання роботів та іноваційних проектів «STEAM-House», який відбувся 19 грудня.
У номінації «Smart gadgets» крім чернівчан Михайла Корбута з розробкою «Шини по сезону» та Костянтина Савчука з його «Електророликами» до фіналістів потрапили й горішньоплавнівці Роман Віталій та Іван Сльоза з розробкою «Odor generator».
Їх розробка - це окуляри віртуальної реальності, ціль яких – психологічна підтримка космонавтів при довготривалих польотах. Пристрій дозволяє почути, побачити рідних людей, та навіть, відчувати запахи.
Цікаво, що при створенні свого проєкту діти використовували окуляри віртуальної реальності Lenovo, які в якості призу від МТІ hi-tech дистрибуції отримав їх земляк, учень тієї ж школи.
Втім, було виділено ще дві номінації:
- номінація «Smart City» - проекти: «Створення штучної екосистеми» – Михайло Хараджян (м. Кривий Ріг); «Water Well Hydro Control» – Тамара Левко (с. Довге); «Розумний снігоприбирач» – Артем Олійник, Денис Мехеда, Олексій Лепський, Віталій Тумачов (м. Київ).
- номінація «IoT» - проекти: «Використання новітніх технологій для побудови інтелектуальних систем» – Анна Юрченко, Анастасія Павленко (м. Одеса); «Автономний мобільний міні агрокомплекс» – Таїсія Зінов'єва, Марія Кузнєцова, Єлизавета Козиряцька (м. Запоріжжя); «Smart Safety System» – Олександр Сергієнко, Данило Чернов, Олександр Цуканов (смт. Царичанка).
Призові місця розподілили так:
У номінації «Smart gadgets»:
1 місце – «Odor generator» (окуляри віртуальної реальності, ціль яких – психологічна підтримка космонавтів при довготривалих польотах),
2 місце – «Шини по сезону»,
3 місце – «Електроролики».
У номінації «Smart City»:
1 місце – «Water Well Hydro Control» (складається із трьох пристроїв: мобільний додаток Water Well Monitoring використовують для моніторингу об'єму води в закритих резервуарах, що знаходяться на далекій відстані; Borzhava River Water Monitoring – автономний пристрій, який встановлюється на опору мостів, та моніторить рівень води в річці; Water Tank Control, який автоматично обирає резервуар і дозволяє раціонально використовувати воду)
2 місце – «Створення штучної екосистеми»,
3 місце – «Розумний снігоприбирач».
У номінації «IoT»:
1 місце – «Автономний мобільний міні-агрокомплекс» (ним можна керувати за допомогою мобільного додатку, він дозволяє вирощувати ягоди в будь-яку пору року, підтримуючи необхідну температуру, рівень води для поливу та добрива. Отже, всі параметри можна контролювати за допомогою смартфону)
2 місце – «Smart Safety System»,
3 місце – «Використання новітніх технологій для побудови інтелектуальних систем».
Переможцям подарували 3D-принтери та цінні й практичні подарунки: STEM-набори та конструктори для освітньої діяльності, планшети та ігрові аксесуари, річна передплата на курс з математики та критичного мислення Gios та знижка на придбання сучасних меблів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У Кам’янському продають легендарний завод: які потужності має
Новини компаній
17:00
4 жовтня
15:40
4 жовтня
10:31
4 жовтня
08:00
4 жовтня
Оголошення
13:05, 25 вересня
22:42, 26 вересня
13:05, 25 вересня
09:50, 29 вересня
09:50, 29 вересня
live comments feed...