"Кременчуцька ТЕЦ" та "Теплоенерго" зменшать тарифи на тепло та гарячу воду. На скільки?

"Кременчуцька ТЕЦ" та "Теплоенерго" зменшать тарифи на тепло та гарячу воду. На скільки?

Нарешті у Кременчуці знизяться тарифи на тепло та гарячу воду. Про це повідомили ТЕЦ та ТЕПЛОЕНЕРГО.

Деякі кременчуцькі депутати вже давно били на сполох, вимагаючи зниження тарифів на ці комунальні послуги. Тим не менше від влади на засіданнях міської ради та депутатських комісіях тільки й було чути, що підприємства стануть збитковими, якщо їх ціни для населення знизяться. Як ТЕЦ так і Теплоенерго до нещодавно оголошували про наміри підвищувати тарифи. 

Щоправда, така картина була по більшості міст в Україні. Тож у Києві звернули увагу на ці обставини. Президент України видав указ.

У зв’язку із значною зміною ціни на газ на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського та виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» підприємства, що надають послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, зобов’язані відкоригувати тарифи у бік зменшення.

Тож комітет Кременчуцької міської ради був змушений прийняти рішення про виконання доручення Президента стосовно тарифів комунального підприємства Теплоенерго, яке забезпечує Крюків теплом та гарячою водою.

Перерахунок за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, починаючи із нарахувань за грудень 2019 року, буде здійснено для споживачів цих послуг автоматично у січні 2020 року та відображено у виставленому рахунку за січень 2020 року. Комунальне підприємство «Теплоенерго» відображатиме відповідні зміни щомісяця у платіжних документах споживачів.

За додатковою інформацією кременчужани можуть звертатися до відділу збуту КП «Теплоенерго» за телефонами: 75-87-26, 75-87-27, 067-400-92-17, 093-353-60-12. За адресою: м. Кременчук, вул. Софіївська, 68,каб № 17. Графік роботи пн-чт 08.00-17.00, пт 08.00- 15.45.

Керівник комунального підприємства «Теплоенерго» Віталій Одношевний зазначив, що тариф на послуги з централізованого опалення для населення буде знижено на 21%, на послуги з централізованого постачання гарячої води на 20%.

У той самий час ТЕЦ досі не повідомило, про які відсотки зниження ціни йдеться. ВОни наказали слідкувати за змінами у платіжках.

У свою чергу повідомлення про наміри зменшити тарифи на тепло та гарячу воду оголосило й підприємство "Кременчуцька ТЕЦ".

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» буде здійснено коригування нарахувань (в сторону зменшення) за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води у зв’язку зі зміною ціни природного газу, починаючи з грудня 2019 року.

Відповідний перерахунок буде відображено у платіжках за отримані послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та теплову енергію за грудень 2019 року.

Кременчуцька ТЕЦ (м.Кременчук, вул. Свіштовська, буд. 2) – відділ реалізації теплової енергії, тел.: (0536) 760-111, (0536) 760-183. Графік роботи - пн-чт: 7:30 — 16:30, пт: 7:30 — 15:15

тец тепло тарифи кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
513 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии