Генплан міста Кременчука затвердила архітектурна рада

Генплан міста Кременчука затвердила архітектурна рада

У Кременчуці відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради 8 січня.

У виконкомі розглянули проєкти історико-архітектурного опорного плану та позачергового внесення змін до генерального плану м. Кременчука.

За словами віце-мера Дмитра Кравченка, на сьогодні історико-архітектурний план міста вже розроблено, наступник крок – затвердження його Міністерством культури, молоді та спорту України.

Презентував Історико-архітектурний опорний план м. Кременчука та Схему зон охорони культурної спадщини міста представник розробника ПП «Архион7» головний архітектор проекту Сергій Сазонов.

В роботі відображена інформація про всі об’єкти історико-культурної спадщини: пам’ятки архітектури місцевого значення, пам’ятки архітектури національного значення, нововиявлені об’єкт та об’єкти природно-заповідного фонду. Архітектори працювали над нею спільно з істориками Кременчуцького краєзнавчого та Полтавського краєзнавчого музеїв, керівник якого відомий історик та археолог Полтавщини Олександр Супруненко.

Обговоривши питання, члени архітектурно-містобудівної ради шляхом голосування рекомендували затвердити проєкт історико-архітектурного опорного плану м. Кременчука.

Генплан міста було розроблено ще у 2006 році, зміни до нього вносилися  у 2012 році, а також позачергово з питання виділення земельних ділянок учасникам АТО. Наразі питання про необхідність внесення позачергових змін було ініційовано Кременчуцької міською радою. Зміни ці стосуються гаражних кооперативів, які вийшли за рамки виділених їм територій, включення до Генплану тих детальних планів територій, які були виконані за час від затвердження головного архітектурного документу міста та багато інших важливих містобудівних питань. Проект буде розміщено на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради у найближчий час.

За матеріалами виконкому.

план місто кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
94 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии