Англомовний садок для дітей «Playroom» в Києві

Картинки по запросу Англомовний садок для дітей «Playroom» в Києві
Картинки по запросу Англомовний садок для дітей «Playroom» в Києві

У сучасному глобалізованому світі мовні навички є однією з найсильніших сторін у соціальному та подальшому професійному життi, тому все більше уваги приділяється мовнiй освіти з раннього віку. З цієї причини більшість батьків надають великого значення вибору конкретноi установи для своєї дитини - дитячого садка або школи. Англомовний садок для дітей «Playroom» в Києві, це початкова школа та англомовний дитячий клуб.

Використовуючи відкритість дітей до вивчення іноземних мов, ми допомагаємо вивчити англійську природним чином. У звичайних повсякденних ситуаціях, в процесі навчання і гри, вчителі звертаються до дітей на англійській мові. Заняття проводяться в дружній веселій атмосфері з підтримкою викладачів. На цьом сайті є можливість ознайомитися з послугами, вартістю занять і замовити дзвінок для подальшої консультації.

У кожноi маленькоi дитини є незвичайний дар - вроджена мовна здатність вивчати мови. Ми, дорослі, повинні дати дітям можливість використовувати ці здібності, вводячи в світ інші звуки і значення, а також залучити до вивчення англійської мови.

Що ми пропонуємо?

·Програму навчання в садку, для діток від 2 рочків;

·Дітям від 6 років пропонуємо скористатися заняттями в початковій школі полного дня.

·англомовний Клуб дасть навички спілкування для дітей різного віку;

Переваги:

Ми прагнемо до того, щоб кожен момент, проведений в нашому дитячому садку, служив інтелектуальному, емоційному та соціальному розвитку кожної дитини. Ігри роблять навчання в дитячому садку на англійській мові ефективними і в той же час надзвичайно привабливими для дітей. Заняття в дитячому саду проводяться через постійний контакт і роботу з мовним матеріалом. За визначенням, дитина вивчає іноземну мову через часті, бажано щоденні, контакти з іноземними словами, фразами і пропозиціями.

Чому варто приєднатися до нас?

Ми стимулюємо всебічний розвиток дітей, керуючись їх вродженим потенціалом і можливостями розвитку. У нас працюють висококваліфіковані фахівці і доступні ціни. Скористайтеся перевагами і приєднуйтесь до нашої команди! Будемо раді зустрічі!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии